Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dig This

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Express Delivery Puzzle
0+
TenTrix
0+
Sheep Sort Puzzle
0+
Candy Rain 8
0+
Turn The Screw
0+
Color Sort Mania
0+
Coffee Break Puzzle
0+
Cake Fest
0+
Emoji Fun
0+
Sort Parking
0+
Tap Me
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Dig This

Dig This - Küreği kapın!

Dig This, bir top için yeraltında bir yol kazdığınız heyecan verici bir zeka oyunudur!

Baretinizi kapın ve kazmaya başlayın! Hedefe doğru kürekle ilerleyin ve toprağı kenara taşımak için farenizi veya parmağınızı kullanın. Amacınız bir topu yoldan aşağı yuvarlayarak tünelin sonundaki yeşil kaba düşmesini sağlamaktır.  Başlangıçta kolaydır, ancak ne kadar çok seviye tamamlarsanız, sonraki görevler o kadar zorlaşır. Topu yönlendirmeniz gereken duvarlar veya topunuz onlara dokunduğunda devrilen ahşap tahtalar şeklinde engellerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle, bu kalasların devrilmesi için yer olacak şekilde kazın, ancak topunuzun önüne itmeyin ve böylece hedefine ulaşmasını engellemeyin. Ya da bir taşı yuvarlayarak topunuza çarpmasını sağlayın, böylece düz bir yüzeyden zemine doğru yuvarlanabilir.

İpuçları, püf noktaları ve bir Paskalya Yumurtası

Yani bu yerçekimi bulmacası sadece kazmayı değil, düşünmeyi de gerektiriyor. Eğer işler istediğiniz gibi gitmezse, sağ üstteki ok ile seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz. Ya da ipucu almak için ampulü kullanabilirsiniz.

Dig This'te gizlenmiş küçük bir Paskalya Yumurtası bile var - onu bulabilir misiniz? Küçük bir ipucu: Gördüğünüz ilk ekranda. Eğer onu bulursanız, oyun içinde küçük bir ödül alacaksınız.

Hazine için kazı yapabileceğiniz diğer mini oyunlar

Dig This oyununda kazmaktan keyif aldıysanız, neden Mad Digger oynayıp yeraltında değerli taşlar aramıyorsunuz?

Ünlü VOODOO uygulaması için çevrimiçi oyunu herhangi bir indirme yapmadan kullanın ve Dig This'i KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dig This

Dig This

Üye Yorumları