Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dirt Bike Mad Skills

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Traffic Rider Bike Racing
12+
Nitro Bikes Highway Race
12+
Moto X3M Spooky Land
6+
Dirt Bike Mad Skills
12+
Motorbike
12+
Trials Ride 2
6+
Uphill Rush 12
6+
GP Moto Racing 3
12+
Highway Moto Racer
6+
Dirt Bike Motocross
12+
Cycle Sprint
0+
BMX Kid
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Motorsiklet
  4. Dirt Bike Mad Skills

Dirt Bike Mad Skills - Gaza basın ve en cüretkar gösterilerinizi sergileyin!

Dirt Bike Mad Skills, çeşitli pistlerde tek başınıza veya bir arkadaşınızla yarışabileceğiniz ve etkileyici hareketler yapabileceğiniz aksiyon dolu bir motosiklet oyunudur.

Arazi motosikletinizi alın ve heyecan verici temalar ve harika atlayışlar içeren 15 farklı piste çıkın. Motosikletinizi karda sürükleyin, havaalanında havalanan uçakları atlatın veya korsan gemileri geçerken ahşap rampalardan aşağı doğru yarışın.

Bisikletinizi WASD veya ok tuşlarıyla kontrol edersiniz. Hızlanmak için W ve yavaşlamak için S tuşlarını kullanın. A ve D ile ön veya arka tekerleği aşağı hareket ettirerek döngüler yapabilir ve atlayışlardan sonra güvenli bir şekilde inebilirsiniz. Pistte bisikletinizi sabit tutmalı ve tekrar iki tekerlek üzerine inmek için doğru momentumla rampaların ve engellerin üzerinden atlamalısınız. Eğer düşerseniz, seviyeye baştan başlarsınız. Alternatif olarak, geçtiğiniz son kontrol noktasında kendinizi yeniden canlandırabilirsiniz. Bunları, kaydetme noktalarında bulunan yanan çöp kutularından tanıyabilirsiniz.

Bir seviyede ne kadar hızlı ustalaşırsanız ve hareketleriniz ne kadar nefes kesici olursa, maksimum üç yıldızdan o kadar fazlasını alırsınız. Ayrıca ana menüde yeni motosikletler için harcayabileceğiniz jetonlar kazanırsınız.

Arkadaşlarla yarış eğlencesi

Bununla birlikte, pistleri yalnızca tek başınıza değil, aynı zamanda bölünmüş ekranda bir arkadaşınızla da sürebilirsiniz. Her biriniz kendi motosikletinizi kontrol edeceksiniz, biri ok tuşlarıyla, diğeri WASD ile yönlendirecek.

Öyleyse gaza basın ve arkadaşlarınıza iki tekerlek üzerinde kimin gerçek bir profesyonel olduğunu gösterin!

Motosiklet tutkunları için daha fazla yarış oyunu

Dirt Bike Mad Skills'i sevdiyseniz, Dirt Bike Motocross'ta gidon üzerindeki becerilerinizi deneyin.

Riskli hareketler yap ve yarış pistinde arkadaşlarını yen! Dirt Bike Mad Skills'i KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Dirt Bike Mad Skills

Dirt Bike Mad Skills

Üye Yorumları