Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Draw To Smash!

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kids Coloring
0+
Draw To Smash!
6+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. Draw To Smash!

Draw To Smash! - Yumurta kabuklarını kırın!

Draw To Smash!, seviyelerdeki tüm kötü yumurtaları kırmak için ustaca çizgiler ve şekiller çizmeniz gereken yaratıcı bir çizim oyunudur.

Beyaz çizim alanında çizim yapmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Oyunun amacı, iyi yumurtalara zarar vermeden seviyedeki tüm kötü yumurtaları kırmaktır. Çizimlerinizden biri bir yumurtaya dokunur dokunmaz kabuğu kırılır. Oyunun fiziğini kullanın - çizdiğiniz her şey yere düşer. Bu yüzden yer çekimini kendi yararınıza nasıl kullanabileceğinizi dikkatlice düşünün ve tüm yumurtaları yok etmek için seviyedeki farklı unsurları kullanın. Örneğin, sallanan sarkaçlar çizin, lastikleri yumurtalara doğru itin veya tahterevallilerin üzerlerine düşmesine izin verin.

Toplam 50 seviyede yaratıcı çözümler bulun ve kırdığınız her yumurta için para kazanın. Ödülünüzle özellikle zorlu 10 zorlu seviyenin kilidini açabilir ve mantık ve çizim becerilerinizi test edebilirsiniz!

Sanatsal yeteneğinizin talep edildiği daha fazla zeka oyunu

Eğer Draw To Smash!'i sevdiyseniz, neden boya fırçanızı Egg Adventure'daki seviyelerde bulmaca çözmek için kullanmayasınız?

Zekice karalamalarla mantık bulmacalarını çözün ve tüm kötü yumurtaları kırın! KralOyun'da Draw To Smash! oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Draw To Smash!

Draw To Smash!

Üye Yorumları