Dream Life

12 yıldan itibaren onaylandı
8   x Likes2x Dislikes
Reklam

Dream Life - İhtiyaç sahibi bir aile için yeni bir ev inşa edin!

Dream Life, heyecan verici bir hikaye boyunca oynadığınız ve bir anne ile kızı için yeni bir ev inşa ettiğiniz heyecan verici bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Dream Life dramatik bir hikâyeyle başlar: Bir anne ve küçük kızı, kocasının kayıp ilan edilmesinin ardından ona kin besleyen kayınbiraderi tarafından evlerinden atılır. Anne ve kızına yeni, güvenli bir hayat kurmaları ve eski bir evi yenilemeleri için yardım edin. Aynı renkteki taşları birleştirirken bulmaca eğlencesini yaşayın. Her zaman olduğu gibi, aynı renkteki üç veya daha fazla taşı eşleştirerek tahtadan kaldırın ve puan kazanın. Her zaman olduğu gibi, belirli sayıda karo toplamanız gereken seviye hedeflerini de tamamlamanız gerekir ve Dream Life'ta emrinizde yalnızca belirli sayıda hamle olduğunu unutmayın.

Seviyelerdeki engelleri yıkın ve özellikle büyük renk kümeleri oluşturabildiğinizde ortaya çıkan güçlendiricileri kullanın. Sonra roketler, bombalar ve hatta gökkuşağı topu alın. Roket sütunları veya sıraları temizlerken, bomba yakın çevredeki taşları kaldırır. Gökkuşağı topu bir renk jokeri görevi görür.

Dükkânda kazandığınız paralar karşılığında daha fazla güçlendirme satın alabilirsiniz, bu da küçük aileye yardım etme yolunda dönüm noktası olabilir. Çünkü bir öğeyi onarmak için başlangıçta sadece bir seviyeyi başarıyla tamamlamak yeterli olsa da, daha sonra başarılı bir yenileme çalışması için daha fazla yıldıza ihtiyacınız olacaktır.

Sizin için daha fazla dekorasyon oyunu

Dream Life'ı beğendiyseniz, neden Home Makeover oynamıyorsunuz?

İhtiyacı olan genç aile için yeni bir yuva yaratabilecek misiniz ve baba karısına ve kızına sağ salim dönebilecek mi? Şimdi öğrenin ve Dream Life'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Dream Life

Dream Life

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
20.|11.|2022
Üretici:

x