Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dress Up Games: Coloring Book

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Kids Coloring
0+
Draw To Smash!
6+
Chibi Doll Coloring And Dress Up
6+
Stickman Escape
6+
Cute Coloring Games
0+
Draw Wheels
0+
Paint It
0+
Egg Adventure
6+
Love Cats Rope
0+
Cross Stitch 2
0+
Smash DIY Slime: Fidget Slimy
6+
Barbara & Kent: Toilet Rush
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Boyama
  4. Dress Up Games: Coloring Book

Dress Up Games: Coloring Book - Şık kıyafetler yaratın ve onları boyayın!

Dress Up Games: Coloring Book, ayrıntılı kıyafetler ve sahneler oluşturabileceğiniz ve ardından bunları renklendirebileceğiniz yaratıcı bir boyama oyunudur.

Önce resminize bir karakter ekleyin ve ardından görünümünün tüm unsurlarını tek tek belirleyin: saç stilinden şık üstlere, pantolonlara, eteklere, elbiselere ve ayakkabılara, başlıklar, mücevherler ve eldivenler gibi modaya uygun aksesuarlara kadar, kişisel favori kıyafetinizin nasıl görünmesi gerektiğine siz karar verin.

Son olarak, kıyafetinizi birçok aksesuarla renklendirebilirsiniz. Sıcak günler için bir yaz kıyafeti için kesinlikle bir güneş şapkası olabilirken, gece kıyafeti için elbette asil bir kolye ve şık bir el çantası eksik olmayabilir. Ya da modelinizi gerçek bir prensese dönüştürebilir ve başına bir taç takabilirsiniz.

Tasarımınızdan memnun kaldığınızda onu renklendirebilirsiniz. Bunu yapmak için renk paletinden bir renk seçin ve renklendirmek istediğiniz alana tıklayın veya dokunun. Resimlerinizi daha da kişiselleştirmek için parıltı, desen ve modaya uygun degradeler gibi harika efektler eklemek için fırça düğmesini de kullanabilirsiniz. Görüntüyü yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için fare tekerleğini veya dokunmatik ekranda iki parmağınızı kullanın. Bu şekilde gözler veya aksesuarlar gibi küçük ayrıntıları kolayca renklendirebilirsiniz.

Sonucunuzdan memnun kaldığınızda, moda yıldızınız için sahneyi hazırlayabilirsiniz. Uygun bir arka plan seçin ve karakteriniz için bir kız arkadaş yaratın ve onu resme ekleyin. Ayrıca mükemmel resmi oluşturmak için emrinizde çok sayıda efekt, çıkartma ve emoji var. Sonunda çalışmanızın harika ekran görüntülerini almak için kamera düğmesini kullanın! Öyleyse bir fırça kapın ve boyamaya başlayın!

Daha fazla rüya gibi boyama oyunu

Eğer Dress Up Games: Coloring Book'yı sevdiyseniz, neden güzel gelinlikleri boyamayı ve Wedding Coloring Dress Up'yi oynamayı denemiyorsunuz?

Hayalinizdeki görünümü tasarlayın ve renklendirin! KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Dress Up Games: Coloring Book oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dress Up Games: Coloring Book

Dress Up Games: Coloring Book