Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dynamons 6

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Mine 2D: Survival Herobrine
12+
Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dynamons 6

Dynamons 6 - Tüm canavarları yakalayın!

Dynamons 6, heyecan verici düellolarda diğer eğitmenlere karşı yarışmak için güçlü yeteneklere sahip büyülü hayvanları yakaladığınız harika aksiyon oyunu serisinin en son bölümüdür.

Bu son canavar macerasında, genç bir Dynamon eğitmeni olarak fantastik yaratıkları yakalamak için bilinmeyen birçok bölgede heyecan verici bir yolculuğa çıkıyorsunuz! Öncekilerde olduğu gibi, karakterinizi sırlarla dolu heyecan verici bir fantezi oyun dünyasında kontrol ediyorsunuz. Haritadaki işaretli noktalar arasında kilidi açılmış olmaları koşuluyla serbestçe hareket edin. Klaude'un Kalesi, Hazine Mağarası, Altın Şehir ve Meydan Okuma Mağarası gibi yeni yerleri keşfedin.

Her zaman olduğu gibi istasyonlarda sizi çeşitli görevler bekliyor: Pokémon oyununa benzer şekilde yeni Dinamonları önce kendi canavarlarınızla zayıflatıp sonra yakalayın. Ya da heyecan verici düellolarda diğer eğitmenlere karşı yarışın! Canavarınızın yapmasını istediğiniz saldırıyı seçin ve sizi yenmeden önce rakibinizin yaşam çubuğunu sıfıra indirin.

Yeni özel saldırılar ve faydalı eşyalar

Tüm Dinamonlar savaşlar yoluyla yükseltilebilir ve onlara savaşta kullanabilecekleri yeni yetenekler kazandırır. Savaşları kazandığınızda veya yerleri keşfettiğinizde, düelloda şansınızı artırmak için her zaman kullanabileceğiniz yararlı eşyalar alacaksınız.

Büyülü yaratıkları toplayın, en sevdiğiniz canavarlarla oynayın ve fantezi dünyasının en iyi eğitmeni olun!

Seride daha fazla aksiyon dolu oyun

Dynamons 6'yı beğendiyseniz, neden Dynamons 5'i oynamıyorsunuz?

Güçlü yeteneklere sahip büyülü canavarları yakalayın ve heyecan verici bir oyun dünyasını keşfedin! Dynamons 6'yı şimdi KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Dynamons 6

Dynamons 6