Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Dynamons 7

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Peet Sneak
6+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Dynamons 7

Dynamons 7 - Hepsini yakalayın!

Dynamons 7, fantastik yaratıkları yakalamanız ve onlarla diğer Dynamons'lara karşı düellolarda yarışmanız gereken harika aksiyon oyunu serisinin son bölümüdür.

"Pokémon" oyununa benzer şekilde, bu canavar macerasında da vahşi yaratıkları yakalamak için onları yenmeniz gerekiyor. Bir eğitmen olarak becerilerinizi kanıtlayın ve birçok bilinmeyen Dinamonun sizi beklediği tamamen yeni iki alanda oynayın: "Tall Pines" ormanlarını keşfedin ve güçlü Dynamon'ların izini sürmek için "Bonus Caves" in derinliklerini keşfedin.

Karakterinizi 3D haritada istasyondan istasyona taşımak için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın ve yol boyunca heyecan verici düellolara katılın. Hayvanları yakaladıktan veya evcilleştirdikten sonra, onlarla diğer eğitmenlere karşı yarışabilir ve harika oyun içi ödüller kazanabilirsiniz.

Savaşta Dynamon'unuzun saldırılarından birini seçin ve rakibinizin yaşam çubuğunu sıfıra indirmeye çalışın. Hayvan arkadaşlarınızla seviye atlayın ve güçlü yeteneklerinin kilidini kademeli olarak açın. Düellolarda avantajınıza kullanabileceğiniz pratik eşyalar bulun ve ekibinizi toprak, ateş, su, bitki ve diğer birçok dinamonla genişletin.

Tehlikelerle dolu heyecan verici bir maceraya atılın ve cep canavarı şampiyonu olun!

Dynamons serisinin hayranları için daha fazla oyun

Dynamons 7'yi beğendiyseniz, neden Dynamons 6 gibi diğer bölümlerden birini oynamıyorsunuz ve çok sayıda sevimli ve korkunç canavar yaratık toplamıyorsunuz!

Oyun dünyasını keşfedin ve diğer tüm eğitmenleri alt edin! Dynamons 7'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Dynamons 7

Dynamons 7

Üye Yorumları