Football Brawl

Tüm yaş grupları için onaylandı
221   x Likes99x Dislikes
Reklam

Football Brawl - Tekme Atan Kafalarla Futbol!

Football Brawl, tekme atan kafalarla en çok gol için savaşabileceğiniz ve yaklaşan Dünya Kupası için havaya girebileceğiniz harika bir futbol oyunudur!

Katar'daki 2022 Dünya Kupası için tam zamanında, komik kafadanbacaklılar yine zafer için tekmeliyor!

Football Brawl'da, önce kontrollerin size açıklandığı bir öğretici üzerinden oynayın. Endişelenmeyin: Kontroller maç sırasında her zaman ekranın alt kısmında görüntülenir.

Kontroller: Soldan sağa hareket etmek için A ve D'yi kullanırsınız. H ve J ile yüksek ve alçak topları vurabilirsiniz ve J ve K ile önceden donatmanız gereken özel bir yeteneği kullanabilirsiniz.

Para kazanmak ve futbol sahasında eğlenmek için mümkün olduğunca çok gol atın. Kazancınızı güçlendirici paketler satın almak ve ekipman, aksesuar veya kostüm toplamak için kullanabilirsiniz. Oyuncunuz için ayakkabı, atkı ve şapka gibi yeni ekipmanlarınızı seçmeyi unutmayın. Futbolcunuzun istatistiklerini geliştirir ve size maçta belirleyici bir avantaj sağlayabilir. Ek para kazanmak için başka görevleri de tamamlayabilirsiniz. Örneğin, belirli sayıda gol atmak veya maç kazanmak. Bu turnuvada, birçok zorluk ve uzun süre eğlenme şansı bekleyebilirsiniz!

Sizin için daha eğlenceli futbol oyunları

Football Brawl'ı sevdiyseniz, neden Real Football Challenge oynamıyorsunuz?

Nişan al, ateş et ve sayı yap! Sahada tekrar zafer için savaşın ve KralOyun'de ücretsiz çevrimiçi Football Brawl oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Football Brawl

Football Brawl

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
21.|11.|2022
Üretici:
Inlogic (91)

x