Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Soccer Merge

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Soccer Merge
0+
Football Superstars 2024
0+
Apex Football Battle
0+
Süper Penaltı 3
0+
Women's Soccer Cup 23
0+
Tiny Football Cup
0+
Super Kick 3D World Cup
0+
Real Football
0+
Penalty Challenge Multiplayer
12+
World Cup Fever
0+
Become A Referee
0+
Slope
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Spor
  3. Futbol Oyunları
  4. Soccer Merge

Soccer Merge - Kendi futbol takımınızı oluşturun!

Soccer Merge, farklı spor öğelerini birleştirebileceğiniz, futbol takımınızı geliştirebileceğiniz ve heyecan verici parmak futbol oyunlarında yarışabileceğiniz harika bir birleştirme oyunu ve futbol oyunu karışımıdır.

Nasıl bir birleştirme oyunu profesyoneli olunur

  • İki aynı motifi yeni bir öğede birleştirmek için fareyi veya dokunmatik yüzeyi kullanın. Dizliklerden spor çoraplarına ve şık futbol kramponlarına kadar her şeyi eşleştirin ve "Görevler" altında bulacağınız görevleri tamamlayın.
  • Tamamlanan her görev için takım kartları ve madeni paralar alacaksınız.
  • Sahadaki gri renkli öğeleri birleştirerek öğeler için yeni alan yaratın. Ayrıca daha fazla alana ihtiyacınız varsa eşyaları satabilir veya geçici olarak envanterinizde saklayabilirsiniz.
  • Zaman zaman size deneyim puanı veren yıldızlar alacaksınız. Daha fazla deneyim kazanmak için onları da birleştirin.
  • Yavaş yavaş seviye atlayın ve futbol takımınız için yeni kartların kilidini açın.

Futbol menajeri veya futbol koçu olun

Kendi futbol takımınızı oluşturmak ve ligdeki maçları kazanmak için geliştirmek için "Takım" düğmesini kullanın. Bunu yapmak için farklı özelliklere sahip beş oyuncu kartı seçersiniz. Ayrıca size ek bonuslar veren bir milliyet de seçebilirsiniz. Oyun, oyuncu taşlarınızı hareket ettirmek istediğiniz momentumu ve yönü belirlemek için fareyi veya dokunmayı kullandığınız klasik bir parmak futbol oyunu gibi oynanır. Topa hangi jetonu atacağınızı seçmekte özgürsünüz. Futbol topuyla çarpışırlarsa, top ilgili yöne doğru atılacaktır. Bir oyuncu hareket ettirildikten sonra sıra rakibinize gelir. Topa saha boyunca ustaca vurun ve rakibiniz gol atmadan önce gol atın!

Deste oluşturucu ve birleştirme oyununun bu harika karışımında bir futbol yıldızı olun, takımınızı geliştirin ve yeterli galibiyetle daha yüksek liglere yükselin!

Sporseverler için daha fazla aksiyon dolu masa futbolu oyunu

Soccer Merge'i sevdiyseniz, Tiny Football Cup'ta zafere giden yolu tekmeleyin.

Futbol sahasında olduğu gibi birleştirme alanında da yeteneklerinizi kanıtlayın ve topu kaleye vurun! KralOyun'da Soccer Merge oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Soccer Merge

Soccer Merge

Üye Yorumları