Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Garden Tales Mahjong 2

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Garden Tales Mahjong 2
0+
Mystic Mahjongg
0+
Mahjong At Home: Scandinavian Edition
0+
Mahjong Seasons 2
0+
Family Nest: Tile Match Puzzle
12+
Space Pet Link
0+
Dream Pet Dimensions
0+
Jewels Kyodai Mahjong
0+
Garden Tales Mahjong
0+
Mahjongg Dimensions
0+
Mahjong Royal
0+
Mahjong Fish Connect
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Mahjong
  4. Garden Tales Mahjong 2

Garden Tales Mahjong 2 - Arsız bahçe cücelerini eşleştirin!

Garden Tales Mahjong 2, oyun alanını temizlemek için aynı bahçe motiflerini birleştirmeniz gereken rahatlatıcı bir mahjong oyunudur.

Bahçe cennetine dalın ve bitki, meyve, çiçek, hayvan ve tabii ki cüce çiftlerini bulun. İki aynı taşı birleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Yalnızca en az bir tarafı açık olan ve diğer taşlar tarafından kapatılmamış taşları birleştirebilirsiniz.

Önceden plan yapın ve süre dolmadan alanı temizleyin. Her çift için 100 puan alırsınız. Hızlı Oyun modunda zaten kilidi açılmış bulmacaları oynayın ve sonsuz Mahjong eğlencesini yaşayın. Ya da her biri 10 farklı bulmaca içeren 25 bölümün tamamını oynayın.

Detaylara olan dikkatinizi kanıtlayın ve bonus puanlar kazanmak için tahtayı mümkün olduğunca çabuk temizleyin. Her mahjong bulmacasında yüksek bir skor belirleyin!

Komik bahçe cüceleri ile daha fazla eşleştirme oyunu

Garden Tales Mahjong 2'yi beğendiyseniz, neden ilk bölüm Garden Tales Mahjong'u oynamıyorsunuz veya Garden Tales 4'te gnome Willy ile kırsalda 3'lü eşleştirme eğlencesini deneyimlemiyorsunuz?

Pastoral bahçedeki resimleri birleştirin ve çeşitli mahjong eğlenceleri ile rahatlayın! Garden Tales Mahjong 2'yi şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Garden Tales Mahjong 2

Garden Tales Mahjong 2

Üye Yorumları