Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sheep N Sheep

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Sheep N Sheep
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Sheep N Sheep

Sheep N Sheep - her gün yeni zorlu görevleri çözün!

Sheep N Sheep, her gün yeni zorlu seviyelerde oynayabileceğiniz ve koyun sürüsünün bir parçası olabileceğiniz popüler 3'lü eşleştirme oyununun yeni bir varyasyonudur!

Sheep N Sheep, Sheep Sheep!'in yeni ve kısmen daha kolay bir sürümüdür! Ancak bu, eşit derecede zorlu bir mod olmadığı anlamına gelmez. Sheep N Sheep'te ilk olarak arka planı değiştiren bir renk şeması seçerek oyun alanınızı değiştirebilirsiniz. Oyununuzu kendinize göre özelleştirdikten sonra iki mod arasında seçim yapabilirsiniz: normal seviye modu ve her gün değişen zorlu bir mücadele.

Seviye modunda, taşları kaldırırsınız - yine aynı motiflerden üçü birbiriyle eşleştirilir. Jokerler de mevcuttur: son hamleyi sıfırlama, eşleşen taşları bulmaya yardımcı olma ve mevcut taşları karıştırmak için sınırsız olasılık. En yüksek yıldız derecesini almak için her seviyeyi olabildiğince çabuk bitirmeye çalışın. Buradaki rakibiniz zaman, bu yüzden hızlı oynayın.

Günlük meydan okuma modunda, her gün yeni bir seviyeyi tamamlayabilirsiniz ve yalnızca tamamlarsanız, koyun sürüsüne katılmanıza izin verilir. Bu mod, zorluk derecesi açısından popüler Çin oyunu Sheep a Sheep!'e benziyor! Sheep N Sheep'teki zor seviyede sadece sınırlı sayıda jokeriniz var. Bir hamleyi yalnızca iki kez sıfırlayabilir, bir sonraki hamleyi görmek için bir kez yardım alabilir ve taşları yalnızca bir kez karıştırabilirsiniz. Neyse ki zaman baskısı altında değilsiniz. Tüm fayansları kaldırabilir misin? Tüm oyuncuların sadece %0,1'i bunu başarıyor!

Yüksek zorluk derecesine sahip daha fazla bağlantı oyunu

Sheep N Sheep'i sevdiyseniz, neden Sheep Sheep! oynamıyorsunuz ve 3'lü Eşleştirme seçkinlerine ait olup olmadığınızı öğrenmiyorsunuz!

Şimdi taş üstünde taş bırakmayın, bir taş kulesini yıkın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Sheep N Sheep oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Sheep N Sheep

Sheep N Sheep

Üye Yorumları