Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Sheep Sheep!

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Balloon Match 3D
0+
Match Mart
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Food Rush
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Tile Journey
0+
Treehouse Maker
0+
Park Me
0+
Fashion Stylist
0+
Unload The Fridge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Triple Tile
  4. Sheep Sheep!

Sheep Sheep! - Çiftlikte 3'lü Eşleştirme!

Sheep Sheep!, çok sayıda sevimli taş çıkarabileceğiniz ve harika 3'lü eşleştirme görevlerini tamamlayabileceğiniz çiftlik temalı zor bir zeka oyunudur.

Çin'den gelen yeni oyun özellikle zorlayıcı - tüm oyuncuların sadece %0,01'i tüm taşları eşleştirmeyi başarıyor! Sen de onlardan biri misin?

Sheep Sheep!'de farklı seviyelerdeki aynı motiflerden üçüne tıklayın ve alttaki tepside eşleştirin. Karoların üzerindeki motiflerin hepsi tarım ve çiftlik temasına uymaktadır. Bu yüzden yeni mısır koçanlarının, kovaların veya tırmıkların kilidini hızla açın ve kuleyi yıkın.

Sheep Sheep!'de taktiksel olmak zorundasınız. Başlangıçta, taşları hızlı bir şekilde eşleştirebilir ve sökebilirsiniz. Ancak seviyenin ilerleyen kısımlarında, hangi taşları ne zaman kaldırmak istediğinizi ve son eksik taşı daha sonra ekleyebilmek için bazı taşları öne almak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gerekir. Bu yüzden eksik parçayı hangi parçanın altında bulabileceğinizi görmek için önceden bakın.

Emrinizde toplam üç joker var: Bir kez mevcut parçaları değiştirebilir, başka bir zaman son hareketinizi geri alabilirsiniz. Son jokerle birlikte, rafınızda daha fazla yer olması için taşlarınızdan üçü kenara konur.

Bahçe arkadaşları için daha sevimli bağlantı oyunları

Sheep Sheep!'i sevdiyseniz, neden yeni Garden Tales 3'ü oynamayasınız!

Şimdi yeşil çayırdaki tüm kuleyi yıkın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Sheep Sheep! oynayın!

Oyun hakkında bilgi: