Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Gem Stacker

6 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ball Drop
6+
Color Bump Dancer
0+
Geometry Subzero
6+
Anaconda Runner
12+
Hill Climbing Mania
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Alien Attack
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Crush It All
12+
Angry Chibi Run
0+
Space Alien Invaders
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Gem Stacker

Gem Stacker - değerli mücevherlerle çalışın!

Gem Stacker, çok sayıda mücevher toplayabileceğiniz, çalışabileceğiniz ve satabileceğiniz eğlenceli bir hiper gündelik oyundur!

Mücevher ve takılara her zaman ilgi duydunuz mu? Burada mücevherler konusunda iyi bir göze sahip olup olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz! Önünüzdeki parkurda, önce ham taşları toplayın ve ardından bir gün değerli mücevherler olarak boynunuzu, parmaklarınızı veya kulak memelerinizi süslemeleri için üzerlerinde çalışın.

Bunu yapmak için, Gem Stacker'ı farenizle veya bir elinizle parmağınızı ekranda silerek kontrol edin. Değerli taşları elde etmek için çok fazla baskı gerekir. İlk katmanları öğütmek için ham taşları bir presin altında çalıştırın. Daha sonra bunları şekil vermek için bir ızgaradan geçirmelisiniz. Artık taşlar çoktan imrenilen mücevher parçaları gibi görünüyor! Önünüzdeki yolda taşları sudan geçirebilir veya gerçek değerli taş olup olmadıklarını kontrol ettirerek yüzük veya kolye olarak tamamlayabilirsiniz. Yeterince mücevher topladıktan sonra, kazandıklarınızla yeni bir yüksek puan belirlemek için onları çeşitli kuyumculara satabilirsiniz.

Kazandığınız parayla, kuyumcuları ve çeşitli dükkanları yükseltebilir veya mücevherler ve vergi eliniz için yeni görünümler satın alabilirsiniz.

Arada oynayabileceğiniz diğer hızlı oyunlar

Gem Stacker'ı seviyorsanız, neden Monster Rush oynamıyorsunuz? Daha birçok mücevher oyununu 1001 oyunlari kategorisinde bulabilirsiniz.

Farklı türdeki bu yeni mücevher oyunundan ilham alın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Gem Stacker oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Gem Stacker

Gem Stacker