Monster Rush

6 yıldan itibaren onaylandı
62   x Likes27x Dislikes
Reklam

Monster Rush - Pokémon'larınızı toplayın ve eğitin!

Monster Rush, bir parkurda koştuğunuz, çok sayıda Pokémon topladığınız ve bitiş çizgisinde diğer mini canavarlara karşı savaşmalarına izin verdiğiniz heyecan verici bir arcade oyunudur.

Kendi canavarınızı eğitin! Genç, hevesli bir eğitmen olarak, uzun yolculuğunuzda her türlü engeli aşmanız gerekecek. Pistte para birimi olarak mor elmasları toplayın ve canavarlarınız için bir kap olarak kırmızı ve beyaz yumurtaları alın. Bunlar da rotanız üzerinde sizi bekliyor. Canavarları evcilleştirebilmeniz ve size katılmaları için yeterince gemi toplamalısınız. İlk başta sadece bir canavar yakalayabilirsiniz, ancak daha sonra iki veya daha fazlasını evcilleştirebilirsiniz. Eşiniz olarak zaten bir canavarınız varsa, Pokémon canavarınızın evrimleşmesi için Evrim Enerjisi de toplayabilirsiniz. Bu önemlidir çünkü bir turun sonunda Canavar Dövüşünde diğer hırslı eğitmenlere karşı yarışacaksınız. Dövüşlerde deneyim kazandıktan sonra, bir boss ile de yüzleşmeniz gerekecek. Umarım canavarlarınız yeterince eğitilmiştir!

Kontroller: Karakterinizi farenin sol tuşu, ok tuşları, "A" ve "D" tuşları ve parmağınızla kontrol edersiniz. Engellerden kaçının ve siz ve ekibiniz için en iyi sonucu elde etmek için her zaman doğru hedefler üzerinden ilerleyin.

Topladığınız elmasları bir turdan önce canavarınızın gücünü artırmak için kullanabilirsiniz.

Sizin için daha hızlı mini oyunlar

Monster Rush'ı sevdiyseniz, neden Money Rush oynamıyor ve çok para toplamıyorsunuz!

Yerlerinize, hazır olun, başlayın! KralOyun'da Monster Rush'ı ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Monster Rush

Monster Rush

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
18.|10.|2022
Üretici:

x