Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Giant Rush!

12 yıldan itibaren onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ultra Pixel Survive 2
12+
Blind Boat Shooting Master
12+
Mine 2D: Survival Herobrine
12+
Trolley Fun
12+
Ace Car Racing
12+
Dynamons 7
6+
Sheep Sheep Duck
12+
Hero Tower Wars
12+
Leo's Trail Of Glory
6+
Portal TD
12+
Hero Story: Monsters Crossing
12+
Thorn Vs Balloons
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Giant Rush!

Giant Rush! - Bir dev ol!

Giant Rush! gittikçe büyümek ve destansı savaşlarla yüzleşmek için yolculuğunuzda kendi renginizdeki diğer çöp adamları topladığınız aksiyon dolu bir arcade oyunudur.

Kaiju canavarları Godzilla veya King Kong'a benzer şekilde, Giant Rush! oyununda her seviyenin sonunda başka bir güçlü dev rakiple karşılaşmanız gerekiyor. Orada karakterinizi fare veya parmağınızla kontrol ediyorsunuz ve önünüzdeki pistte diğer çöp adamları veya kazançları toplamak için ileri geri hareket ettiriyorsunuz.

Ardından, canavar hesaplaşması söz konusu olduğunda, farenin sol düğmesine hızlıca tıklayabilirsiniz. Eğer bir kraliyet patronuyla savaşıyorsanız, önce kaçmalı ve sonra saldırmalısınız. Yani burada daha fazla taktiğe ihtiyaç var. Kaçmak için farenizle veya parmağınızla ileri geri kaydırın. Bir zaferden sonra, daha da fazla puan toplamak için yenilmiş dev rakibi kazanan bir ölçek üzerinde biraz daha tekmeleyin.

Ancak Giant Rush'ta eğlenilecek çok şey de var! Çöp adamınızı maceralarınız sırasında toplayabileceğiniz şapkalar ve elmaslarla takas edebileceğiniz ayakkabıların yanı sıra diğer savaş animasyonlarıyla özelleştirin. Elmaslarınızı düellodan önce devin seviyesini yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha büyük hareket edebilir ve tekmelerine daha fazla güç katabilir.

Doğru renkleri özellikle sık toplarsanız, deviniz seviye atlayabilir ve öfke moduna ulaşabilir. O zaman parkurda ne topladığınızın bir önemi kalmıyor, çünkü Dev'in kendisi gökkuşağı renklerinde parlıyor ve parkuru hızla patrona doğru koşturuyor.

Sizin için daha fazla ücretsiz Rush Oyunları

Giant Rush!'ı sevdiyseniz, neden Money Rush veya Tallman Run oynamıyorsunuz?

Sen gerçek bir dev misin? Şimdi Giant Rush! oyununu KralOyun'da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!

Oyun hakkında bilgi:

Giant Rush!

Giant Rush!
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat