Goblincore Aesthetic

Tüm yaş grupları için onaylandı
71   x Likes22x Dislikes

Goblincore Aesthetic - Goblin benzeri kıyafetler tasarlayın!

Goblincore Aesthetic, dört kız arkadaşınız için goblin benzeri kıyafetler yaratabileceğiniz harika bir giydirme oyunudur.

Goblincore Aesthetic, goblinlerden ve ormandaki yaşamlarından ilham alan kıyafet ve tasarımları kullanmakla ilgilidir. Toprak renkleri ve doğal unsurlar ile geleneksel fikirlere göre daha az güzel olduğu düşünülen mantar veya kurbağa gibi hayvanlar burada büyük bir görünüm kazanıyor.

Öncelikle yeşil, kahverengi veya sarı tonlarında uyumlu bir makyaj seçin ve farklı renklerde rujlar kullanın. Doğru göz farını uyguladıktan sonra kıyafet seçimi başlayabilir. Burada da tercihen kahverengi ve yeşilin farklı tonlarında kıyafetleriniz olsun. Kıyafetler, doğaya çok fazla atıfta bulunan hayali bir hikaye kitabını anımsatıyor. Farklı çiçekler, yapraklar veya mantarlar ve eğlenceli saç stilleri içeren motifler ve desenler kullanın. Ekose desenli geniş hırkalar görünümü tamamlayabilir. Goblincore takılarda taşlar ve mantar motifleri bulunabilir ve kurbağa veya mantar şapkalarına benzeyen farklı örgü şapkalar hayali bir bitiş sağlar. Ayrıca aksesuar olarak çay fincanları, kitaplar ve sevimli kurbağa peluş hayvanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Doğa temalı daha fazla sevimli yaşam tarzı oyunu

Goblincore Aesthetic'i sevdiyseniz, neden Cottagecore Aesthetic Dress Up oynamıyorsunuz?

Kır hayatı için şimdi yeni bir görünüm bulun ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Goblincore Aesthetic oynayın!

Reklam
Üye Yorumları
Oyun hakkında bilgi:
Goblincore Aesthetic

Goblincore Aesthetic

Oynanma sayısı:
0
Yayın tarihi:
12.|04.|2023
Üretici:
Bitent (218)

x