Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Halloween Idle World

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Jelly Merger
0+
Zoocraft
0+
Hospital Hustle
0+
Idle Desert Life
0+
Cargo Ship
0+
Idle Mine & Merge
0+
Idle Beauty Salon Tycoon
0+
End Of War
6+
My Mini City
0+
Idle Island: Build And Survive
6+
Idle Island
12+
Pet Healer Vet Hospital
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Halloween Idle World

Halloween Idle World - kalenizin etrafında ürkütücü bir dünya inşa edin!

Halloween Idle World, perili kalenizin etrafında kendi perili imparatorluğunuzu kurabileceğiniz ürkütücü bir boşta oyundur.    

Para biriminiz olarak kullanılacak kafataslarını kazanmak için önce kaleye tıklayın. Yakında, ilk toprağınızı ekin ve orada daha fazla ürün için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz balkabağı dikin. Tıklayarak fareyle veya dokunarak akıllı telefonda oynayın.    

Tıklayarak ve yatırım yaparak Cadılar Bayramı dünyanızı genişletmeye devam edin: eşyaların, büyülü yaratıkların ve toprak parçalarının üzerindeki kafatasları ve balkabağı sayısı, onları satın almak veya yükseltmek için ne kadar ödemeniz gerektiğini size gösterecektir. Bir süre sonra Halloween Idle World'deki binalar, eşyalar ve hayvanlar kendi kendine çalışacak ve size iyi bir kazanç sağlayacaktır. Daha sonra daha da ürkütücü para kazanmak için onları taktiksel olarak akıllıca yükseltin.   

Gölge dünyasını ne kadar büyütebilirsin? Şimdi saatlerce Cadılar Bayramı eğlencesinin tadını çıkarın ve Kibagames'te Halloween Idle World'ü ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Halloween Idle World

  • Oynanma sayısı: 6.421
  • Yayın tarihi: 23.|10.|2021
  • Publisher: GameDistribution (1453)
Halloween Idle World

Üye Yorumları