Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Pumpkin Muffins

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Chinese Food Cooking
0+
Cooking In The City Of Winds
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Around The Worlds: Pizza
0+
Papa's Pastaria
0+
Papa's Donuteria
0+
Cute Cat Town
0+
Papa's Pancakeria
0+
Bakery Shop
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Yemek ve Pasta
  4. Pumpkin Muffins

Pumpkin Muffins - tatlı Cadılar Bayramı ikramları pişirin!

Pumpkin Muffins, Hazel Bebek ve annesiyle birlikte küçük kekler için yeni bir tarif deneyebileceğiniz bir sonbahar yemek pişirme oyunudur.

Hazel Bebeğin annesi lezzetli balkabaklı keklerin tarifini Hazel Bebeğin büyükannesinden almış. Küçük kız bu tatlı hamur işini çok sevdiği için annesinden hemen kendisine bu keklerden yapmasını ister. Bu kadar büyük gözlerle, elbette hayır diyemez ve işte burada siz devreye giriyorsunuz: Hazel Bebek'in annesinin balkabaklı kekleri pişirmesine yardım edin!

Her şeyden önce, temel hamur için farklı malzemeleri karıştırmanız gerekir. Bunu yapmak için un veya yumurta gibi farklı şeylerin üzerine tıklayın. Merak etmeyin, Hazel Anne size yardım etmek ve hangi malzemeleri hangi sırayla kullanacağınızı göstermek için orada. Not: Burada zamana dikkat etmeniz gerekiyor, bu yüzden acele edin ve fazla oyalanmayın. Bir sonraki adım, keklere adını veren meyveleri, yani balkabaklarını karıştırmaktır. Yine, Hazel Anne doğru sırayı takip etmenize ve malzemeleri karıştırmanıza yardımcı olacaktır. Üçüncü adım, iki hamuru birbirine karıştırmak ve tabii ki pişirmektir. Ayarlamanız gereken süreye ve tatlının soğumasına izin vermeniz gerektiğine dikkat edin. Ve uygun bir süsleme olmadan muffin nedir ki? Sonuçta, göz sizinle birlikte yer, bu yüzden son adım kekleri ayçiçeği tohumlarıyla süslemektir. Güzelce düzenlendikten sonra yenmeye hazırdırlar. Tadı çok lezzetli!

Sonbahar ve Cadılar Bayramı için daha fazla yemek oyunu

Balkabaklı Kekler oyununu beğendiyseniz, neden Sisters Thanksgiving Dinner ve Cooking Fast Halloween oyunlarını da oynamıyorsunuz?

Mutfağa geri dönün ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Pumpkin Muffins oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Pumpkin Muffins

Pumpkin Muffins

Üye Yorumları