Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hamster Apartment

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Capybara Evolution: Clicker
0+
Idle Hotel Empire
0+
Idle Factory Domination
0+
Trolley Fun
12+
City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Hamster Apartment

Hamster Apartment - Sevimli hayvanlara bir ev verin!

Hamster Apartment, sevimli hamsterlara baktığınız, dairelerini döşediğiniz ve onlarla eğlenceli mini oyunlar oynadığınız eğlenceli bir boşta kalma oyunudur.

Kendinizi Hamster Kasabası'nın sevgiyle çizilmiş dünyasına bırakın ve tüylü Tamagotchis'lerinizle ilgilenin. Hamsterınızın hiçbir şey istemediğinden emin olmak için küçük dairesini isteklerinize göre döşeyebilirsiniz. Bunu yapmak için çeşitli mobilyalar satın almak için jeton kullanın. Farklı mobilya parçaları hamsterınızın kalp çubuğunu doldurur ve onu mutlu eder. Ayrıca daha fazla hamstera bir ev vermek için daha fazla oda satın alabilirsiniz.

Hamsterınızla hazineleri kazın

Yeni paralar kazanmak ve daha fazla mobilya satın almak için hamsterınızla bir mini oyun oynayabilirsiniz. Bu oyunda, blokları çıkarmak ve yolunuzu daha da aşağı kazmak için fareyi kullanmalı veya dokunmalısınız. Büyük miktarlarda taşı yoldan temizlemek için şeker kamışı ve tatlılar gibi güçlü güçlendiriciler kullanın. Yol boyunca ayçiçeği çekirdeği, elma ve özellikle lezzetli peynir gibi birçok hazine bulacaksınız. Bunları, içinde yeni hamsterlar bulacağınız "Arkadaş" düğmesi aracılığıyla hediye kutuları satın almak için kullanabilirsiniz. Ya da yeni özelliklerin kilidini açmak için evcil hayvanlarınızı yükseltebilirsiniz.

Yeni sevimli kemirgenler toplamaya devam edin ve kişisel favorinizi bulun. İster Süpermen kostümüyle, ister sevimli bir önlükle veya küçük bir kral gibi giyinmiş olsun - keşfedilecek birçok farklı hamster var. Zaman zaman küçük kiracılarınız size harika ödüller alabileceğiniz işler verecektir. Öyleyse hamster çarkını açın ve kendi hamster otelinizi açın!

Hayvan hayranları için daha fazla boşta oyun

Hamster Apartment'ı sevdiyseniz, neden Idle Pet Business oynamıyorsunuz?

Küçük hamsterlara bir ev verin ve bir hayvan barınağı kompleksi inşa edin! Hamster Apartment oyununu KralOyun'da şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hamster Apartment

Hamster Apartment
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat