Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Idle Pet Business

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Idle Pet Business

Idle Pet Business - kendi evcil hayvan dükkanınızı kurun!

Idle Pet Business, bir evcil hayvan dükkanı inşa edebileceğiniz ve onu çok sayıda sevimli hayvanla doldurabileceğiniz sevimli bir boşta kalma oyunudur.

Başarılı bir evcil hayvan işletmesi açmaya hazır mısınız? Hamsterlarla küçük başlayın. Bu sevimli kemirgenlere iyi bakarsanız ve onları düzenli olarak severseniz size sürekli para kazandıracaktır, çünkü sadece mutlu bir hamster karlı bir hamsterdır! Bunu yapmak için fareyi veya parmağınızı kullanın. Parayı azar azar kullanarak dükkanınıza kedi, papağan, köpek ve hatta tek boynuzlu at gibi yeni hayvanlar satın alabilirsiniz!

Daha fazla para kazanabilmek için hayvanlarınıza iyi bakın. Daha sonra bu parayı hayvanlarınıza yatırabilir ve onları geliştirebilirsiniz, böylece daha da fazla kazanırsınız ve hayvanlar da size otomatik kar getirir. Elbette sosyal medya da günümüzde hayvanlarınızı tanıtmanın bir parçası. Idle Pet Business uygulamasında, kısa süreliğine daha fazla para kazanmak için sosyal medyayı bir güçlendirme olarak kullanın.  Hayvanlarınızdan size ve sizden hayvanlarınıza olan sevgi bir başka güçlü güçtür. Tüm kaynakları akıllıca kullanırsanız başarılı olursunuz!

Daha fazla ücretsiz Boşta Oyunları

Idle Pet Business'ı sevdiyseniz, neden Idle Farming Business oynamıyorsunuz ve güzel bir çiftliği yönetmiyorsunuz!

Harika bir evcil hayvan iş imparatorluğu kurabilir misiniz? Şimdi öğrenin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Idle Pet Business oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Idle Pet Business

Idle Pet Business

Üye Yorumları