Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hawaii Match 4

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Garden Tales 4
0+
Pool Party 3
0+
Tile Match Farm
0+
Tile Match Puzzle
0+
Forgotten Treasure 2
0+
Jewels Blitz 6
0+
Food Rush
0+
Bubble Shooter Pro 3
0+
Good Shelves
0+
Tile Guru Match Fun
0+
Farm Match Seasons
0+
Hawaii Match 4
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Üçünü Eşleştirme
  4. Hawaii Match 4

Hawaii Match 4 - Pasifik Güney Denizi Sahilinde Eğlence!

Hawaii Match 4, palmiye ağaçlarının altında ve parlak güneş ışığında egzotik meyve ve çiçekleri birleştirmeniz gereken rahatlatıcı bir 3'lü eşleştirme oyunudur.

Hawaii Match serisinin son bölümünde yine "Hawaii'den Aloha". Bir kez daha hindistan cevizi ve muz gibi taşları veya Hawaii'nin ulusal çiçeği olan ebegümeci gibi birçok güzel çiçeği birleştirmeniz gerekiyor.

Her seviyenin hedeflerine mümkün olduğunca az hamleyle ulaşın ve üç yıldıza kadar kazanın! Günlük ödüller, taşları değiştirmek veya yok etmek için güçlü güçlendiriciler ve havalı güçlendiriciler de sizi bekliyor!
Örneğin, temizlendiğinde tüm bir satırı veya sütunu temizleyecek bir "sıra kırıcı" için aynı karolardan dördünü eşleştirin.

Hem yatay hem de dikey olarak temizleyen bir "Çapraz Patlatıcı" için L şeklindeki taşları eşleştirin. Daha da fazla yıkıcı güç için güçlendiricileri birleştirin! Gökkuşağı taşları herhangi bir taşla eşleştirilebilir ve bir renkteki tüm taşları tahtadan kaldırabilir. 2000'den fazla seviye ile yazlık bir tatil atmosferinde bolca eğlence bekleyebilirsiniz.

Rüya adasında daha fazla eğlence

Hawaii Match 4'ü sevdiyseniz, Hawaii Match 3'ü oynayın.

Honolulu sahillerini keşfedin ve parlayan güneşin altında yüksek skora giden yolu eşleştirin! Hawaii Match 4'ü KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hawaii Match 4

Hawaii Match 4

Üye Yorumları