Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hidden Cats: Detective Agency

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Find The Differences: Cars
0+
Tap Me
0+
Hidden Objects: Brain Teaser
0+
Word Search: Emoji Edition
0+
Hidden Magic OG
0+
Hidden Cats: Detective Agency
0+
Berlin Hidden Objects
0+
Paddington
0+
Christmas Mysteries
0+
Castle Mysteries
12+
The Palace Hotel
0+
Spot The Difference: Seasons
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Gizli Nesne
  4. Hidden Cats: Detective Agency

Hidden Cats: Detective Agency - tüm kedicikleri bulun!

Hidden Cats: Detective Agency, Asya sokaklarında farklı kedileri bulmanız gereken sevimli bir gizli nesne oyunudur!

Dedektif Faye, adını kedisi Havuç'tan alan “Havuç Dedektiflik Stüdyosu”'nu işletmektedir. Son görevi, Çin veya Japonya gibi farklı Asya ülkelerinin sokaklarında çok sayıda kedi bulmaktır.

Kontroller: Parmağınızla veya fareyle oynarsınız. Görüntüyü hareket ettirmek ve diğer alanları görmek için herhangi bir yere tıklayın ve düğmeyi basılı tutun. Eğer bir kedi gördüğünüzü düşünüyorsanız, sadece üzerine tıklayın. Ceza puanı yoktur. İpucu almak için büyüteci kullanabilirsiniz.

Faye ve Havuç'un gizli nesne resimlerindeki farklı kedileri bulmasına yardım edin. Sevimli ve yaramaz kediler her yere saklanır ve patileriyle iz bırakmayı severler, siz de bunları toplayabilirsiniz. Bazen hayvanlar kitap raflarında ya da vitrinlerdeki portakalların arkasında uyurlar. Arada sırada yavru kedileri bulmak için bir insanı ya da bir nesneyi kenara itmeniz gerekiyor. Çevik hayvanlar aynı zamanda gerçek tırmanıcılardır, bu nedenle mırıldayan yavru kediler için sadece yere değil, bazen havaya da bakmalısınız. Başarıyla tamamladığınız seviyeler için dedektiflik ajansınızı donatabileceğiniz paralar kazanırsınız. Bazı seviyelerde sadece zamana karşı değil, aynı zamanda rakip kedi dedektiflere karşı da oynarsınız.

Sizin için daha sevimli gizli nesne oyunları

Eğer Hidden Cats: Detective Agency'i sevdiyseniz, neden Paddington oynamıyor ve maceralarında küçük ayıya katılmıyorsunuz?

Görevleri başarıyla çözebilir misin? Şimdi bir maceraya çıkın ve Hidden Cats: Detective Agency'nı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hidden Cats: Detective Agency

Hidden Cats: Detective Agency