Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

2048 Number Match
0+
Merge Cooking Game
0+
Giant Sushi Merge Master
0+
Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+

Hippo Supermarket

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Hippo Supermarket

Hippo Supermarket - Kendi mağazanızı açın!

Hippo Supermarket, ürünleri ustalıkla birleştirmeniz ve bir süpermarketi yönetmeniz gereken kapsamlı bir birleştirme oyunudur.

Hippo Jack Ma'nın büyük bir hayali var: kendi süpermarketi! Ne yazık ki, yiyecek veya mağaza işletmek hakkında hiçbir şey bilmiyor. Jack'in büyük hayalini gerçekleştirmek için ona yardım edin ve süpermarket yönetimi becerilerinizi test edin!

Kendinizi sevgiyle çizilmiş oyun dünyasına bırakın ve birçok farklı ürünü bir araya getirme becerilerinizi kanıtlayın. Menüler arasında gezinmek ve yiyecekleri birleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.

Süpermarket imparatorluğunuzu nasıl kurarsınız?

  • Birleştirme genel görünümüne erişmek için şimşek sembollü düğmeye tıklayın. Oyun alanına yeni ürünler eklemek için malların bulunduğu kutuya tıklayın.
  • Yeni bir ürün oluşturmak için aynı ürünleri birleştirin. Ayrıca yiyecekleri aynı, gri renkli ürünlerle birleştirerek tahtada daha fazla alan yaratabilirsiniz.
  • Tahtanın üst kısmında müşterilerinizin hangi ürünleri istediğini görebilirsiniz. Farklı yiyecekleri, içecek kutularını ve süt kutularını, panoda ilgili ürünleri elde edene kadar birleştirin. Ürünleri teslim etmek için "Tamamla "ya tıklayın.
  • Başarıyla tamamlanan siparişler için "İnşa Et" düğmesi aracılığıyla süpermarketinizi genişletmek için kullanabileceğiniz paralar alacaksınız. Alışveriş arabaları, yeni raflar satın alın ve her yükseltme için deneyim puanı kazanın.
  • Seviye atlamak ve oyun alanınızda ek alan açmak için deneyim puanları toplayın. Ayrıca, örneğin taze meyve ve sebzelerle müşterilerinizi mutlu edebilmeniz için yeni ürün kategorileri alacaksınız.

Süpermarketinizin büyümesini ve daha fazla müşterinin alışverişe gelmesini izleyin. Seviye atlayın, yeni bölümler oluşturun ve sahada yeriniz kalmadığında malları depolayabileceğiniz sırt çantası gibi pratik işlevlerin kilidini açın.

Hippo'nun hayalini gerçekleştirip şehirdeki en iyi ve en güzel süpermarketi inşa edebilir misiniz?

Yaratıcı yönetim hayranları için daha fazla bağlantı oyunu

Hippo Supermarket'i sevdiyseniz, neden kendi çiftliğinizle ilgilenip Royal Ranch Merge & Collect oynamıyorsunuz?

Farklı ürünleri birleştir ve süpermarketini genişlet! Hippo Supermarket oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Hippo Supermarket

Hippo Supermarket
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat