Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

House Flip

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Ice Cream Fever
0+
City Builder 2
0+
Kobolm Rescue
0+
House Flip
0+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Life Clicker
6+
Hippo Supermarket
0+
Hamster Apartment
0+
Cooking Frenzy
0+
Air Traffic Controller
6+
Cooking Live
0+
My Pocket Blacksmith
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. İşletme
  4. House Flip

House Flip - Gayrimenkulleri yenileyin ve satın!

House Flip, evleri satın almanız, yenilemeniz ve kârla satmanız gereken kapsamlı bir yönetim oyunudur.

"House Flipper 2" PC oyununa benzer şekilde, oyunun bu versiyonunda en iyi emlakçı olarak becerilerinizi kanıtlamalı, evleri çevirmeli ve kendi emlak imparatorluğunuzu kurmalısınız.

Listedeki evlere bir göz atın ve bütçenize uygun bir tane satın alın. Ardından "Açık Ev "e tıklayarak ilgilenen alıcılarla bir görüntüleme düzenleyin. Genel bakışta, potansiyel alıcıların yeni evlerinden ne istediklerini görebilirsiniz. Bunları yerine getirirseniz, satarken evinizin değerini artırabilirsiniz.

Evi güzelleştirmek ve çeşitli iyileştirmeler ve onarımlar yapmak için beş dakikanız var. Farklı alanlara yönelik dört eylemden birini seçmek için kat planında "I" veya "?" ile işaretlenmiş noktalara tıklayın: İncele, Temizle, Yenile, İyileştir. Satın alma fiyatını artırmak için hangi eylemleri gerçekleştirmek istediğinize siz karar verin. Eğlenceli mini oyunlar oynayın ve kendin yap görevlerini mümkün olduğunca çabuk tamamlayın: zeminleri temizleyin, yüksek kaliteli parke döşeyin veya döşeme tahtalarını doğru aletlerle zımparalayın ve yeniden boyayın. Bütçenizi aşmadığınızdan emin olun. Özellikle tüm ev için yeni bir zemin veya pahalı mobilyalar gibi yükseltmeler çok paraya mal olur. Girişimcilik becerilerinizi kanıtlayın ve mümkün olduğunca az çabayla mümkün olan en büyük kârı elde edin. Evinizi başarılı bir şekilde satarsanız, kârı yeni bir mülk satın almak için kullanabilir ve servetinizi adım adım artırabilirsiniz.

Emlak sektöründe kariyer için daha fazla yönetim oyunu

House Flip'i sevdiyseniz, neden Home Makeover'da yenilemeyi denemiyorsunuz?

Evleri satın alın, yenileyin ve mümkün olduğunca çok kâr elde etmek için satın! House Flip oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

House Flip

  • Yayın tarihi: 21.|03.|2024
  • Publisher: GamePix (28)
House Flip

Üye Yorumları