Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Into The Wild

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Goddess Freya
0+
Ellie And Friends Get Ready For First Date
12+
BFFs Flowers Inspired Fashion
6+
BFFs' Birthday Bash For Babs
12+
Design With Me: Superhero Tutu Outfits
6+
Grandma Recipe Ramen
0+
Princess Flower Fashion Look
0+
Celebrity Style And Outfits
12+
Lucy: All Season Fashionista
6+
Sisters Ice Skating Glam
6+
Princesses Royal Vs Star
12+
Mia's Happy Wedding Celebration
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Into The Wild

Into The Wild - Açık havada harika kıyafetler tasarlayın!

Into The Wild, genç bir kadını açık hava maceraları için giydirebileceğiniz ilginç bir giydirme oyunudur!

Kışa uygun havalı açık hava kıyafetleri oluşturun ve modelinizi yürüyüş, kayak, snowboard veya kamp için hazırlayın! Öncelikle genç kadının dış görünümünü tasarlayabilir ve ayrıca istediğiniz bir saç stilini oluşturabilirsiniz. Daha sonra açık hava etkinlikleri için sıcak ve su geçirmez kıyafetlere ihtiyacı olacak. Fonksiyonel kışlık ceketler, polar ara katmanlar, kazaklar, termal içlikler ve daha fazlasını kullanın! Bir şapka, atkı ve eldiven ile karakteriniz her türlü hava koşuluna hazırdır ve medeniyetten uzak vahşi doğayı keşfedebilir. Doğru kıyafetlerle güneş, kar veya yağmurun onu rahatsız etmeyeceği ve doğada olmanın tadını çıkarabileceği garanti. Kış sporları hayranları için bir snowboard ve kayak gözlüğü gibi uygun aksesuarlar bile var.

Açık hava kızını ormanda, dağlarda veya kayak teleferiğinin önündeki kayak pistinde karların içinde güzel bir doğal fonun önüne yerleştirin. Köpek gibi bir hayvan arkadaşınızla veya arkadaşlarınızla kamp ve yürüyüş yapmak daha da eğlenceli! Ve belki de arkadaşlarınız outdoor ve fonksiyonel kıyafetlerini günlük yaşamda bir stil ifadesi olarak kullanıyorlardır. Bu durumda, giyim tarzları gorpcore olarak adlandırılabilir. Bu terim İngilizce "good old raisins and peanuts", yani yürüyüşlerde atıştırmalık olarak yenen trail mix'in kısaltmasından türetilmiştir.

Soğuk sezon için daha fazla moda oyunu

Into The Wild'ı sevdiyseniz, neden Dreamy Winter Date oynayıp buz pistinde bir randevu için rahat kıyafetler tasarlamıyorsunuz?

Açık havada ve doğada seyahat, spor ve eğlence için en güzel görünümleri bir araya getirin ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Into The Wild oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Into The Wild

  • Yayın tarihi: 20.|12.|2023
  • Publisher: dolldivine (35)
Into The Wild

Üye Yorumları