Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House

L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House - Ünlü moda bebeklerinden birinin bakımını üstlenin!

L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House, L.O.L bebeklerinden birine bakabileceğiniz ve onunla birçok mini oyun oynayabileceğiniz kapsamlı bir yaşam tarzı oyunudur.

Kişisel Tamagotchi bebeğinizi alın ve onun hiçbir şey istemediğinden emin olun! Neonlicious, Royal Bee, Swag veya Lady Diva arasından seçiminizi yapın ve favorinizi yeni en iyi arkadaşınız yapın.

Bebeğinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenin

LOL modelinizin sağlıklı kalmak için düzenli olarak yemek yemesi ve uyuması gerekir. Ayrıca eğlenmek istiyor ve yeni kıyafetler denemeyi seviyor. Tahtanın altındaki dört daire size bu ihtiyaçların nasıl olduğunu gösterir. Bu göstergelerden biri boşaldığında, kız arkadaşınızla ilgilenme zamanınız gelmiş demektir. Ona yiyecek lezzetli bir şeyler pişirin veya yeni, süslü bir kıyafet giydirin. Çember tekrar dolduğunda, mutlu olacak ve sizinle bolca eğlence ve macera yaşamaya hazır olacak!

Harika mini oyunlar ve yeni kız arkadaşlar

L.O.L bebeğinizle altı eğlenceli mini oyundan birine atlayın ve ip atlama veya konser oyununda sahneyi sallama becerilerinizi kanıtlayın. Başarılı oyunlar oynadığınızda ve bebek arkadaşınızla ilgilendiğinizde, onun seviye atlamasına yardımcı olacak deneyim kazanacaksınız. Ayrıca jeton ve elmas da kazanırsınız. Bunlarla örneğin yiyecek ve yeni kıyafetler satın alabilir, aynı zamanda bebeğinizin odasını dekore etmek için süslü mobilyalar da alabilirsiniz.

Üçüncü seviyeye ulaştığınızda, bebek evinin kilidini de açacaksınız. Burada bebeğiniz için daha birçok yeni oyun arkadaşı bulacaksınız. 22 farklı L.O.L Bebeği arasından seçim yapın ve Downtown BB, Sashay, Sways veya diğerlerinden birinin minyatür evinize taşınmasına izin verin. Bebeğinizin kız kardeşleri orada yaşamaya başladığında, onlar için de yeni görünümler yaratabilir ve onları istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

En iyi arkadaşınız her zaman yanınızda olsun ve onun için yeni şık kıyafetler, aksesuarlar, el çantaları ve daha birçok moda ödülünün kilidini açın!

İkonik bebeklerle daha fazla giydirme oyunu

L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House seviyorsanız, neden L.O.L. Surprise! O.M.G. Style Studio veya Barbie Saç Moda Salonu oynamıyorsunuz?

Sanal moda Tamagotchi'nizle ilgilenin ve birçok harika mini oyunda becerilerinizi kanıtlayın! L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House şimdi KralOyun'da ücretsiz!

Oyun hakkında bilgi:

L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 03.|11.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1562)
  • Üretici: MGA (2)
L.O.L. Surprise! O.M.G. Fashion House

Üye Yorumları