Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Meow Meow Life

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Dynamons 7
6+
Hungry Corgi: Cute Music Game
0+
Ponyville Adventure
0+
Monkey Happy Stage 836
6+
Horse Champs
0+
Fantasy Horse Maker
0+
Fat Cat Life
6+
Save The Piggies
0+
Two Pets
0+
Egg Hunt Mania
0+
Best Friends Puzzle
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Hayvanlar
  4. Meow Meow Life

Meow Meow Life - sevimli bir kediye iyi bakın!

Meow Meow Life, sevimli bir kediye bakabileceğiniz ve ihtiyaçlarının karşılandığından emin olabileceğiniz eğlenceli bir hayvan oyunudur.

Böyle bir evcil hayvan sizin için iyi bir arkadaş olabilir ve elbette onu düzgün bir şekilde beslemeniz ve ona bakmanız gerekir. Ama aynı zamanda onunla oynamanız ve onu okşamanız da gerekir.

Meow Meow Life'ta sevimli bir yavru kediyle ilgilenin ve yeni öğelerin kilidini açabileceğiniz simülasyonda çeşitli seviyelerde oynayın.

Görevleriniz arasında yiyecek almak ve onu beslemek, banyo yaptırmak, onunla oynamak, onu sevmek, uyutmak ve daha birçok eylem yer alıyor. Kedilerle 2048 veya Link Mahjong gibi mini oyunlar oynayın, fare yakalayın, tırmalama tahtası kullanın veya topla oynayın. Ayrıca bir kedi dostunuzu ziyaret edebilir ve temizlik yapabilirsiniz. Bir Tamagotchi gibi, sanal kedinize bakabilir ve bunun için XP ve Meow paraları alabilirsiniz. Sol alttaki gözlüklü kedi size görevler ve ödüller verir, bu yüzden sadece bir tıklama yapın. Kazandığınız oyun parası ile daha fazla yiyecek ve ilaç satın alabilirsiniz.

Sizin için daha heyecan verici çocuk oyunları

Meow Meow Life'ı sevdiyseniz, neden Pou oynayıp küçük kahverengi blob'a göz kulak olmuyorsunuz?

Gerçek bir evcil hayvan sizin için hala çok fazla sorumluluksa, burada herhangi bir risk almadan pratik yapabilirsiniz! Miyav Miyav Hayat'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Meow Meow Life

Meow Meow Life