Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Merge Cannon: Chicken Defense

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Merge Car 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Merge Cannon: Chicken Defense

Merge Cannon: Chicken Defense - düşman tavuklarını vurun!    

Merge Cannon: Chicken Defense, çılgın tavuklardan oluşan bir orduyla savaşabileceğiniz harika bir birleştirme ve kule savunma oyunu karışımıdır.    

Çılgın tavuklar ve horozlar doğruca bir kaleye doğru yürüyorlar! Onları toplar ve bir duvarla savuşturun ve her seviyede savaşan kümes hayvanlarının birden fazla dalgasını vurun. Merge Cannon: Chicken Defense'de topları daha güçlü hale getirmek için birleştirebilirsiniz. Onları mavi orta düğme ile satın alın ve ayrıca tavuk savunma cihazlarının otomatik olarak görünmesini bekleyin.    

Her zaman aynı sayıları birleştirin ve savunma hattına yerleştirmeniz gereken daha da güçlü bir top oluşturun. Orada da birleştirebilirsiniz. Ayrıca kale duvarınızı düzenli olarak güçlendirin ve helikopterin ek savaş gücünü kullanın. Mağazada istediğiniz hedeflenmiş topları satın alabilirsiniz. Meydanda sizi rahatsız eden savaş birimleri varsa, örneğin çok zayıf olduklarından ve onları seviye atlayamadığınızdan, onları çöp kutusuna atmanız yeterlidir.    

Tavukları yenebilir ve son patronu da yenebilir misin? Şimdi öğrenin ve Kraloyun'te Merge Cannon: Chicken Defense'i ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Merge Cannon: Chicken Defense

Merge Cannon: Chicken Defense

Üye Yorumları