Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Merge Towns

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Idle Mole Empire
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Merge Towns

Merge Towns - Kendi şehrinizi kurun!

Merge Towns, kendi şehirlerinizi inşa edeceğiniz ve gelirinizi artırmak için binaları birleştireceğiniz eğlenceli bir birleştirme oyunudur.

Bir şehir planlayıcısı olun ve kendi metropolünüzü inşa edin. New York ile başlayın ve oyunun ilerleyen bölümlerinde Dubai'nin kilidini açın. Evler satın alarak ve onları boş alanlara yerleştirerek kare alanlar üzerine inşa edin. Bitişik karelere aynı seviyede üç bina inşa ettiğinizde, bunlar bir sonraki seviyedeki tek bir evle birleşir.

Binaların her biri, seviyesine bağlı olarak, size belirli bir süre içinde daha fazla ev satın almak için kullanabileceğiniz gelir sağlar. Ya da evlerin para üretme miktarını veya hızını artıran yükseltmeler satın alabilirsiniz. Ayrıca, inşaat alanınızı genişletmek için yeni arazi satın alabilirsiniz.

Gelirinizi artırın ve şehrinizi büyütün! Zamanla, sadece yeni bir bölge olarak Dubai'yi değil, aynı zamanda Özgürlük Anıtı, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa veya dünyanın en lüks otellerinden biri olan Burj al Arab Hotel gibi simge yapıları da keşfedeceksiniz.

Bu binalar sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda etraflarına inşa edilen tüm evlere güçlü bonuslar vererek gelirlerini artırır!

Hobi bahçıvanları için birleştirme oyunları

Merge Towns'ı sevdiyseniz, neden kendi bahçenize güzel çiçekler ekmiyor ve Royal Ranch Merge & Collect oynamıyorsunuz?

Bir mimar olun ve şehrinizi optimize edin! Merge Towns'ı KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Merge Towns

Merge Towns

Üye Yorumları