Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Mike And Mia: 1st Day At School

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

StoryZoo Games
0+
Mike And Mia: 1st Day At School
0+
Mini Planet
0+
Meow Meow Life
0+
Singing Horses
0+
Pumpkin Muffins
0+
Babysitter Daycare
0+
Truck Factory For Kids 2
0+
The Smurfs Village Cleaning
0+
Build An Island
0+
Mandala Coloring Book 2
0+
Funny Daycare
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Okul Öncesi
  4. Mike And Mia: 1st Day At School

Mike And Mia: 1st Day At School - İki çocuğa okula kadar eşlik edin!

Mike And Mia: 1st Day At School, Mike ve Mia'yı sayısız mini oyunla sınıfa hazırlayabileceğiniz sevimli bir çocuk oyunudur!

Mike ve Mia şimdiden çok heyecanlılar çünkü okuldaki ilk günleri yaklaşıyor!!! Hayatlarının yeni bir evresi başlamak üzere ve bir sürü yeni arkadaş edineceklerinden eminler! Ancak bunun için eğlenceli mini oyunlarda bazı hazırlıklar yapmaları gerekiyor.

İlk olarak, iki çocuğun odasını temizleyin. Okul malzemelerini toplayın ve oyuncakları kutuya koyun. Bu şekilde iki birinci sınıf öğrencisinin alıştırma kitaplarını, cetvellerini ve kalemlerini hemen paketlemiş ve odayı yeniden derli toplu hale getirmiş olursunuz. Sırada Mike ve Mia'nın yıkanması var. İki çocuğun yıkanmasına ve temiz giysiler giymesine yardım edin. Tabii ki mola için yiyecekler de eksik edilmemeli. Bu yüzden meyveleri kesin, sadece taze malzemeler kullandığınızdan emin olun ve lezzetli bir beslenme çantası hazırlayın. Şimdi gitmeye hazırsınız. İkisine de okulda giyebilecekleri güzel, renkli kıyafetler giydirin ve sınıfa kadar onlara eşlik edin. Burada, iki birinci sınıf öğrencisi sayıları yazmayı, saymayı ve doğru hayvan sesini doğru hayvanla eşleştirmeyi öğreniyor. Bu, öğrenmeyi gerçekten eğlenceli hale getiriyor!

Okul öncesi çocuklar için daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun

Mike And Mia: 1st Day At School oyununu beğendiyseniz Mini Planet oyununu oynamaya ne dersiniz?

Şimdi okula gidelim! Hayatlarında yeni bir bölüme başlayan iki çocuğa katılın ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Mike And Mia: 1st Day At School oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Mike And Mia: 1st Day At School

Mike And Mia: 1st Day At School

Üye Yorumları