Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Miner Mole

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Panda Jump
6+
Food Rush
0+
Dance Battle
0+
Rodha
6+
Crazy Hen
6+
Miner Mole
0+
Slap The Monkey
6+
Doodle Drop
6+
Enchanted Waters
6+
Make Up Queen R
0+
Tower Smash
0+
Balance It
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Beceri
  3. Reaksiyon
  4. Miner Mole

Miner Mole - Altına giden yolu kazın!

Miner Mole, köstebeğinizle daha derine inmeniz ve paraları toplamak için engellerden akıllıca kaçınmanız gereken zorlu bir beceri oyunudur.

Köstebeğin en sevdiği aktivitede ona yardım edin: mümkün olduğunca derine inmek! Karakterinizi çıkarmasını istediğiniz bloğa yönlendirmek için farenizi kullanın, o da otomatik olarak kendini daha da derine kazsın. Açık renkli blokları koyu renkli olanlardan daha hızlı çıkarır. Zaman zaman altın damarlarına rastlayacaksınız ve bunları çıkarırsanız size para kazandıracak.

Çalışkan köstebeğinizi tuzaklardan birine yönlendirmemeye dikkat edin, yoksa oyun biter. Ayrıca, onu daha kolay kaldırabileceği bloklara ustaca yönlendirmeniz gerekir, aksi takdirde tahtanın tepesi sizi yakalayacaktır. Toplayabileceğiniz matkap güçlendirmesi bu konuda size yardımcı olacaktır. Bununla köstebek, tuzakları ve diğer engelleri görmezden gelerek kısa süreliğine yüksek hızda aşağı iner.

Bir seviyenin sonunda, bir sonraki alana düşersiniz ve aşağı inerken bonus paralar toplayabilirsiniz. Kazandığınız paralar karşılığında mağazadan köstebeğiniz için harika yeni görünümler elde edebilirsiniz. Öyleyse kazmanızı kapın ve gidelim!

Zeki beyinler için daha fazla reaksiyon oyunu

Miner Mole'u sevdiyseniz, uzaylı gezegenleri kazın ve Idle Miner Space Rush oynayın.

Daha derine ve daha derine kazın ve toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın! KralOyun'da şimdi ücretsiz çevrimiçi Miner Mole oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Miner Mole

Miner Mole

Üye Yorumları