Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Organization Princess

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Hexa Blast Puzzle
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Block Champ
0+
Slide Stone
0+
Home Design: Small House
0+
Farm Block Puzzle
0+
TenTrix
0+
Royal Jigsaw
0+
Express Delivery Puzzle
0+
Sort Photograph
0+
Favorite Puzzles
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Yapboz
  4. Organization Princess

Organization Princess - Tüm odaları düzenleyin!

Organization Princess, çok sayıda oda ve senaryoda eşyaları doğru yere yerleştirmeniz gereken sevimli bir bulmaca oyunudur!

Bu mini oyun kaosa düzen getirmeyi seven herkes için uygundur! Sevgiyle çizilmiş çeşitli oda ve senaryolardaki tüm nesneleri doğru yerde olacak şekilde düzenleyin. Artık nesneyi hareket ettiremediğinizde hedefe ulaşılır. Sadece tüm nesneler doğru yerde olduğunda, seviye otomatik olarak sona erecektir.

Bir odayı 90 saniyenin altında temizlemeyi başarırsanız, üç yıldız alırsınız. Eğer 120 saniyeden fazla sürerse, yine de bir yıldız alırsınız.

Üç ilginç oyun modunda oynayın

Taşındıktan sonra tüm kutuları açabildiğiniz bağımsız oyun "Unpacking "i zaten sevdiyseniz, Organization Princess'i de kesinlikle seveceksiniz. Temizlik ve düzenleme yapmanın kesinlikle eğlenceli bir yolu:

  • Oda modunda mobilyalarla bir kedi severin oturma odası veya bir çocuk odası gibi odalar kurun. Burada yandan görünümde oynuyorsunuz.
  • Klasik modda, hayvan temalı ekmekler gibi benzer öğeleri yukarıdan aşağıya bir görünümde doğru satırlara veya sütunlara sıralayın. Lezzetli dondurma ve kekler de burada bulunabilir.
  • Hafıza modunda, bir resimde yan yana yerleştirilmesi gereken birçok aynı veya benzer nesne vardır. Mobilyalar zaten orada. Örneğin, bir kütüphanedeki kitapları buradaki eşleşen kitap raflarına sıralayın.

Organizasyon Prensesi için İpuçları ve Püf Noktaları

Biraz mantıksal düşünme ve stratejik becerilerle tüm odaları toplayabilir ve temiz tutabilirsiniz.

  • Oda modunda, kendinizi gerçek odalara yönlendirin: örneğin, bir komodin bir yatağın yanına aittir ve bir başucu lambası bu küçük masanın üzerine yerleştirilir. Bir küvet mantıksal olarak banyoya aittir.
  • Bazen çiçek saksıları gibi nesneler veya dekorasyonlar birlikte düzenlenir ve gruplandırılır. Ancak, yastık gibi aynı nesnelerin dairenin her yerine yayılmış olması da mümkündür. O zaman doğru yeri bulana kadar biraz uğraşmanız gerekir.
  • Eğer takılırsanız, ampul simgesi ile ipucunun kilidini açabilir ve odanın doğru görünümünü görebilirsiniz.

Toplama hayranları için daha fazla çevrimiçi oyun

Organization Princess'i sevdiyseniz, neden Sort Mart oynayıp yiyecekleri bir süpermarketin raflarına dizmiyorsunuz? Özellikle Organization Princess'in güzel grafiklerini beğendiyseniz, neden benzer şekilde tasarlanmış gizli nesne oyunu Hidden Cats: Detective Agency yi denemiyorsunuz?

Gerçek bir temizlik dehası mısınız? Şimdi öğrenin ve Organizasyon Prensesi'ni KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Organization Princess

Organization Princess