Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Organizer Master

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Hexa Sort 3D
0+
Organizer Master
6+
Avatar Master: Fix Up Face
12+
Drawer Sort
0+
Tap Away
0+
Hexa Blast Puzzle
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Block Champ
0+
Slide Stone
0+
Home Design: Small House
0+
Farm Block Puzzle
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Yapboz
  4. Organizer Master

Organizer Master - Kaosa düzen getirin!

Organizer Master, çeşitli eşyaları sıralamanız ve evinize düzen getirmeniz gereken rahatlatıcı bir organizasyon oyunudur!

Bazen ev darmadağınıktır ve temizlemenin zamanı gelmiştir! Farklı eşyaları sıralayın ve onları sepetlere, çekmecelere ve saklama kutularına yerleştirin. Mücevher, oyuncak, kozmetik, ilaç ve kıyafet gibi eşyalar çeşitli kriterlere göre sıralanabilir. Sürükleyip bırakmak için farenizi veya parmağınızı kullanın.

Nasıl usta bir organizatör olunur

  • Eşyaları türlerine göre sıralayın ve birden fazla aynı nesneyi bir arada gruplayın. Örneğin, tüm oje şişeleri veya fırçalar kozmetik kutusunun bir çekmecesine konur.
  • Bavul veya bulaşık makinesi gibi belirli bir kabı doldurun ve içine tüm eşyaları veya belirli sayıda eşya koyun. Seviyeyi geçmek için eşyaları düzenlemenin en iyi yolunu deneyin.
  • İki aynı eşyanın çiftlerini bulun.

Çamaşırları sıralayın, bilezikleri kaldırın ve tüm sevimli oyuncaklar için doğru çekmeceyi bulun. Kısa süre sonra kaosa düzen getirmiş olacaksınız ve ter bile dökmeden başardığınız şeyden memnun kalabilirsiniz.

ASMR faktörlü daha rahatlatıcı cozy oyunlar

Organizer Master'ı sevdiyseniz, sevimli toplama oyunu Organization Princess 'e bir göz atın ve tüm nesneleri odadaki doğru yerlerine koyun.

Şimdi birçok seviyede bulmaca çözün, Marie Kondo gibi dağınıklığa karşı savaşın ve KralOyun'da Organizer Master'ı ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Organizer Master

Organizer Master
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat