Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Prom Night Dress Up

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Babs And Friends: Love Match Profile
12+
Wedding Dress Design 2
0+
Hogwarts Princesses
6+
BFFs Vs Bullies: Fashion Rivalry
12+
Babs' Style Quest Beyond Pink
12+
Princess Careers Hashtag Challenge
6+
Victorian Alice
0+
Santa's Workshop
0+
Princess Cardigan Love Fashion
0+
Icy Dress Up
6+
Into The Wild
0+
Faithful Elf
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Lifestyle
  3. Giysi
  4. Prom Night Dress Up

Prom Night Dress Up - Balo için en güzel kıyafetleri tasarlayın!

Prom Night Dress Up, altı genç kadının balo için mükemmel elbiseyi bulmasına yardımcı olabileceğiniz büyüleyici bir giydirme oyunudur!

Baloda dans etmek eğlencelidir ve güzel balo elbiselerini sergilemek için harika bir fırsattır. ABD'de "balo", Amerikan liselerinde her yıl düzenlenen balo dansını ifade eder.
Bu oyunda bir stilist olarak becerilerinizi kanıtlamanız ve balo gecesi için altı kız arkadaşın her biri için göz alıcı bir kıyafet yaratmanız gerekecek. Bir taç ve ışıltılı saç bantlarıyla süsleyebileceğiniz zarif bir saç modeliyle başlayın. Ardından elbiselerden birini ya da üst ve etek kombinasyonunu seçin. Uzun ya da kısa, fırfırlı ya da pullu, parlak ya da klasik renklerde olması fark etmez - en önemli şey öğrencilerin yılın bu önemli gününde kıyafetlerinin içinde kendilerini rahat hissetmeleridir.

Hava biraz daha serinse, boyna takılacak rahat bir şal görünümü tamamlar. Çeşitli uzunluklarda ince gece eldivenleri de uygundur. Şık ayakkabılar, ışıltılı takılar, küçük bir el çantası ve renk uyumlu çiçeklerden oluşan zorunlu balo buketi de eksik olmamalıdır. Ardından dans pisti ya da Balo Kraliçesinin diğer öğrencilerin önünde konuşma yapabileceği bir sahne gibi uygun bir fon seçin. Harika bir akşam olacağı kesin!

Harika elbiselerle daha ilginç yaşam tarzı oyunları

Prom Night Dress Up'yi sevdiyseniz, neden Princess Wedding Dress Up denemiyorsunuz ve rüya gibi bir düğün için muhteşem gelinlikler tasarlamıyorsunuz!

En güzel gece elbiselerini yaratın ve KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi Prom Night Dress Up oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Prom Night Dress Up

Prom Night Dress Up

Üye Yorumları