Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Real Excavator Simulator

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Funny Mad Racing
12+
Speed Demons Race
6+
Delivery By Tractor
0+
Garbage Truck Simulator 2
6+
Trucks Race
6+
Real Cargo Truck Simulator
0+
Offroad Masters Challenge
6+
Truck Space
0+
Flying Fire Truck Driving Sim
6+
Revolution Offroad
6+
SUV Snow Driving 3D
0+
Heavy Jeep Winter Driving
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Yarış
  3. Kamyon
  4. Real Excavator Simulator

Real Excavator Simulator - toprağı bir profesyonel gibi kürekle!

Real Excavator Simulator, bir ekskavatör ve diğer şantiye ekipmanlarını çalıştırabileceğiniz ve çok sayıda işi tamamlayabileceğiniz heyecan verici bir simülasyon oyunudur.

Ekskavatörü WASD veya oyunda gösterilen pedallarla kontrol edin ve boşluk tuşu ile fren yapın. Ekskavatör küreğini yeşil renkte yanacak oyun içi butonlarla çalıştırabilirsiniz. Önce park edip sonra kazabileceğiniz yeşil noktalara gidin. Toprak yığınlarını çıkarın ve toprağı doğru yere yerleştirin. Tabii ki, ekskavatör ataşmanını ekskavatör simülatöründe de döndürebilirsiniz ve çalışabilmek için tüm şantiye ekipmanını hareket ettirmek zorunda değilsiniz.

Böylece, şantiyede zaman sınırı içinde birçok işi tamamlayın ve kazancınızı yeni ekskavatörlerin ve diğer araçların kilidini açmak için kullanın. Ayrıca, benzininizin bitmediğinden ve düzenli olarak yakıt ikmali yaptığınızdan emin olun.

Kazılan toprağı doğru yere taşıyabilir misin? Şimdi derin delikler kazın ve toprağı doğru yere taşıyın! Direksiyona geçin - KralOyun'da Real Excavator Simulator'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Real Excavator Simulator

Real Excavator Simulator