Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Benzer Oyunlar

Hex Triple Match
0+
Hexa Sort 3D
0+
Organizer Master
6+
Drawer Sort
0+
Avatar Master: Fix Up Face
12+
Tap Away
0+
Hexa Blast Puzzle
0+
Cat Sorter Puzzle
0+

Royal Jigsaw

Tüm yaş grupları için onaylandı
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Yapboz
  4. Royal Jigsaw

Royal Jigsaw - Prenses Diana ile kraliyet bulmacaları!

Royal Jigsaw, resimleri bir araya getirmeniz ve Prenses Diana'nın kalesini dekore etmesine yardımcı olmanız gereken büyülü bir bulmaca oyunudur.

Genç soylu kadın, sadık Shiba Inu köpeği Hugo ile birlikte ilk şatosuna taşınıyor ve odaları dekore etmek için yardımınıza ihtiyacı var.

Yapbozları çözün ve bahçe, kütüphane veya kale yatak odası gibi odaları dekore edebileceğiniz yıldızlar kazanın. Zarif bir köşk yerleştirin, çalılar dikin ve Diana'nın en sevdiği pembe renkte kraliyet sayvanlı bir yatak inşa edin.
Pitoresk manzaralar arasında oynayın, rüya gibi şehir arka planlarının önünde rahatlayın veya hayvan ve bitki motifleri arasında ustaca bulmaca çözün. 24, 35 veya 70 parça ile oynamak istediğinize karar verin ve arka plandaki görüntü önizlemesini kapatarak zorluk seviyesini daha da artırın.

Tüm kaleyi döşemeyi ve Diana'ya tahtın varisine layık bir kraliyet evi vermeyi başarabilecek misiniz? Krallık size güveniyor!

Rahatlamak için daha fazla zamansız bulmaca oyunu

Royal Jigsaw'dan hoşlandıysanız, Favorite Puzzles'da sizi bekleyen 1000'den fazla harika motif var! Ya da alternatif olarak, Kings And Queens Match oyununda Royal Match becerilerinizi kanıtlayın ve kraliyet maceralarını yaşayın!

Rahatlatıcı bulmaca oyunlarıyla zaman geçirin ve KralOyun'da ücretsiz olarak Royal Jigsaw oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Royal Jigsaw

Royal Jigsaw
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat