Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Santa Parkour

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Parkour Block 5
6+
Doodle Drop
6+
Lost Heroes
6+
Super Ninja Plumber
6+
Vex Challenges
6+
Boboiboy Galaxy Run
6+
Hover Skirt
6+
Ball Tales: The Holy Treasure
6+
Çılgın Olimpiyat 2
6+
Expert Parkour 3D
6+
Obby Blox Parkour
6+
Vex 7
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Platform
  4. Santa Parkour

Santa Parkour - Çatıdan çatıya atlayın!

Santa Parkour, Noel Baba ile geceleri çatılardan atlayıp hediyeler dağıtabileceğiniz bir Noel atlama ve koşma oyunudur!

Santa Parkour'da koşarken bacalar ve Noel ağaçları gibi engellerden kaçının. Paraları toplayın ve mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışın. Ayrıca gece boyunca yolunuzda çok sayıda para toplayabilirsiniz.

Kontroller: Parmağınızla, farenizle veya klavyenizle oynayabilirsiniz. Fare düğmesine, ok tuşuna veya boşluk çubuğuna kısa bir süre basarak kısa veya yüksek atlayışlar yapın veya yüksek atlayış için daha uzun süre basılı tutun. Mesafeleri tahmin edin ve atlayışlarınızı doğru zamanlayın, örneğin büyük boşluklarda ve ardından çatılardaki engellerde.

Topladığınız paralarla Noel Babanız için yeni eldivenler, şapkalar, ayakkabılar, pantolonlar veya üstler satın alabilirsiniz. Ayrıca yeni beceriler de öğrenebilir. Her 15 dakikada bir yetenek kartları içeren bir kutu açabilirsiniz. Aynı kartlardan üçünü kendinize ait olarak adlandırabiliyorsanız, bir seviye yükselmeleri için onları birleştirmeniz gerekir. Beceriler üçüncü seviyeye ulaştığında, Noel Babanız bunları bacalardan aşağı kaymak için kullanabilir. Bu önemlidir çünkü Noel Baba engellere dokunduğunda on jeton kaybeder.

Sizin için daha fazla aksiyon oyunu

Santa Parkour'u sevdiyseniz, neden Fall Friends oynamıyorsunuz?

Noel Baba her eve güvenle girebilecek mi? Şimdi yetenekle koş ve zıpla ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Santa Parkour oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Santa Parkour

Santa Parkour

Üye Yorumları