Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Screw Puzzle

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Pipe Direction
0+
Hero Tower Wars
12+
Stickman Escape
6+
Home Pin
12+
Find The Differences: Cars
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Screw Puzzle

Screw Puzzle - Vidaları sökün!

Screw Puzzle, zorlu mantık bulmacalarını çözmek için vidaları sökmeniz ve metal parçaları çıkarmanız gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Oyun prensibini muhtemelen popüler "Screw Puzzle: Nuts and Bolts" uygulamasından zaten biliyorsunuzdur. Oyunun bu versiyonunda da amacınız oyun alanındaki tüm metal şekilleri kaldırmaktır. Bunu yapmak için, vidaları sökmek ve nesneleri oyun alanından düşürmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Söktüğünüz her vida, yeni vidaları sökebilmeniz için önce boş bir deliğe geri yerleştirilmelidir.

Planlı bir şekilde ilerleyin, sınırlı sayıda deliği kullanın ve düşen metal parçaların vidalara takılmadığından veya sıkışmadığından emin olun. Daha yüksek seviyelerde sizi yeni zorluklar bekliyor, örneğin tek tek vidaları engelleyen kilitler gibi. Onları açmak ve altındaki vidaları sökmek için alandaki anahtarları toplayın.

Diğer iki oyun modunda mantıksal düşünme yeteneğinizi geliştirin

  • "Jigsaw Mission "da metal şekilleri orijinalinde olduğu gibi düzenlemek için bombalar, menteşeler ve toplar gibi çeşitli oyun öğelerini oyun fiziği ile birlikte kullanmanız gerekir. 
  • "Jigsaw Puzzles "da göreviniz metal parçaları ve vidaları resim şablonuna göre oyun alanına yerleştirmektir.

Başarıyla tamamlanan seviyeler size anahtar satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar verir. Takıldığınızda ampul düğmesi aracılığıyla ipucu almak için bunları kullanın.

Mucitler ve tamirciler için daha fazla bulmaca eğlencesi

Screw Puzzle'ı sevdiyseniz, Nuts & Bolts Puzzle'da daha da zorlu vida bulmacalarıyla uğraşın.

Mantıksal düşünme yeteneğinizi geliştirin ve çeşitli zorlukların üstesinden gelin! KralOyun'da Screw Puzzle oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Screw Puzzle

Screw Puzzle

Üye Yorumları