Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Snowball Destroyer

6 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Muscle Man Rush
12+
Rodha
6+
Noob Trolls Pro
6+
Dynamons 5
6+
Flying Car Game: Police
12+
Road Madness
12+
Bomb It 8
6+
Doodle Drop
6+
Enchanted Waters
6+
Master Of Numbers
0+
Lost Heroes
6+
Merge Car 3D
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Snowball Destroyer

Snowball Destroyer - Dev bir kartopu yuvarlayın!

Snowball Destroyer, dev bir kartopunu yuvarlayabileceğiniz eğlenceli bir kış oyunudur!

Kartopunuz ne kadar uzağa yuvarlanabilir ve ne kadar büyür? Bir kartopu atın ve ne kadar güçlü ve iyi atmak istediğinize başlangıçta karar verin. Karakteriniz ekstra eğlence için Noel Baba gibi giyiniyor!

Noel Baba bir kartopu fırlattığında, üzerinde bir renk skalası belirir. Kırmızı zayıf bir atış, yeşil ise güçlü bir atış. Bu nedenle, ok yeşil rengin üzerinden uçtuğunda en iyi tepkiyi verin ve kartopunun oyun alanı üzerinde mümkün olduğunca uzağa uçması ve yere düşmesi için doğru anda fare düğmesine veya parmağınıza basın. Şimdi kaydırarak kontrol etmeniz ve büyütmeniz gerekiyor. Karda kartopunuz büyüyecek, toprakta veya çayırlarda yavaşlayacak ve yavaşça çözülecektir.

Ekstra puan için nesneleri yoldan çekin, ancak yalnızca sizin boyut aralığınızdaki engellerle uğraşın. Neyse ki bunu zamanla fark edeceksiniz. Nesneler renkliyse, onları yuvarlayabilirsiniz; griyse, sizin için çok büyüktürler ve kartopunuz kırılır. Her turdan sonra, kat ettiğiniz metreye göre jeton alacaksınız. Topunuzu daha güçlü ve daha soğuk bir kartopuna yükseltmek veya atış gücünüzü artırmak için bunları kullanın. Üçüncü yükseltme, kartopu atmakla meşgul olmadığınız zamanlarda size daha fazla çevrimdışı para kazandırır.

Daha hızlı tempolu kış oyunları

Eğer Snowball Destroyer'ı beğendiyseniz, neden Snow Fun oynamıyorsunuz?

Karda bu eğlenceyi kaçırmayın ve Snowball Destroyer oyununu KralOyun'da ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Snowball Destroyer

Snowball Destroyer

Üye Yorumları