Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Süper Penaltı 3

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Soccer Random
0+
Super Soccer Noggins
6+
Soccer Merge
0+
Football Superstars 2024
0+
Apex Football Battle
0+
Süper Penaltı 3
0+
Women's Soccer Cup 23
0+
Tiny Football Cup
0+
Super Kick 3D World Cup
0+
Real Football
0+
Penalty Challenge Multiplayer
12+
World Cup Fever
0+
Reklam
 1. Ana
 2. Spor
 3. Futbol Oyunları
 4. Süper Penaltı 3

Süper Penaltı 3 - Dünya Kupasını Alın!

Süper Penaltı 3, penaltı atışlarında hem atıcı hem de kaleci olarak yeteneklerinizi kanıtlamanız gereken aksiyon dolu bir futbol oyunudur.

Serinin üçüncü bölümünde bir kez daha iyi refleksler ve mükemmel zamanlama gerekiyor, çünkü takımınızı zafere taşımak sadece size bağlı! İki farklı modda oynayın:

 • Kademe modunda, altı farklı ligde zorlu maçlara çıkıyorsunuz. Yarışmak için, kilidini açtığınız her kademede artan bir giriş ücreti ödersiniz. Bir maçı kazanırsanız, altın para ve kupa kazanırsınız. Ancak kaybederseniz, giriş ücreti ve bazı kupalarınız elinizden alınır. Bir ligde yeterince kupa topladığınızda, bir sonraki kademenin kilidini açarsınız.
 • İkinci kademeye ulaştığınızda, prestijli Dünya Kupası modunda kendinizi kanıtlayabilecek ve dünyanın her yerinden futbol takımlarına karşı mücadele edebileceksiniz. Toplam beş tur oynayın, şutlarınızı dönüştürün ve Dünya Kupası finalinde topu ceza sahanıza almadığınızdan emin olun. Ayrıca burada kazandığınız her turdan sonra altın para alacaksınız. Ancak, bu modda herhangi bir giriş parası kullanmanız gerekmez ve hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Süper Penaltı 3 - Nasıl Oynanır?

Penaltı atışlarında size iki kez meydan okunur:

 • Nişancı: Fareye tıklayın veya ekrana dokunun ve nişan almak için düğmeyi veya parmağınızı basılı tutun. Bıraktığınız anda topu kaleye doğru fırlatın. Topun arkasında yanıp sönen alev simgesini izleyin - eğer alev büyükse, daha hızlı nişan alır ve daha sert şut çekersiniz. Alev küçükse, nişan çizgisi buna bağlı olarak daha yavaş hareket eder ve atışınız daha zayıf olur. Ancak şut çekmek için çok beklemeyin, yoksa top kale çubuğunun üzerinden uçar!
 • Kaleci: Kaleci olarak şimşek kadar hızlı tepki vermeli ve topu durdurmak için rakibin hedefinin göründüğü noktaya tıklamalı veya dokunmalısınız. Eğer çok yavaş olursanız veya ıskalarsanız, gol yersiniz.
 • Zor anlarda üstünlük sağlamak ve maçı kazanmak için güçlendirmeleri kullanın. Örneğin, rakibin kalecisini bir anlığına dondurun veya rakibinizin gol atmaması için kalenizi bir duvarla engelleyin. Ayrıca mağazadaki mücevherlerle güçlendiriciler satın alabilirsiniz, tamamlanan başarılar için mavi mücevherler elde edersiniz.

Kupa avcıları için daha fazla futbol oyunu

Süper Penaltı 3'ü sevdiyseniz, neden Euro Penalty Cup 2021'de top üzerindeki yeteneğinizi kanıtlamıyorsunuz!

Rakiplerinizi sahada dümdüz edin, cesaretinizi koruyun ve Dünya Kupasını kazanın! Süper Penaltı 3'ü KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Süper Penaltı 3

 • Orjinal isim: Penalty Shooters 3
 • Yayın tarihi: 17.|10.|2023
 • Publisher: GameDistribution (1654)
Süper Penaltı 3