Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Blind Boat Shooting Master

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Alien Attack
12+
Space Alien Invaders
6+
Crazy Racing
16+
Dondurucu Soğuk
12+
Gemilerin Istilası
12+
Boboiboy Galaxy Run
6+
Kingdom Survivor
12+
Kılıç Kalkan Ustası
6+
Pinball Brick Mania
0+
Ninja Revenge
12+
Merge Blast
0+
Raid Heroes: Total War
12+
Reklam
  1. Ana
  2. Macera
  3. Silah
  4. Blind Boat Shooting Master

Blind Boat Shooting Master - Rakiplerinizi batırın!

Blind Boat Shooting Master, rakiplerinizi yüzen sallarından ustalıkla vurmanız gereken zorlu bir aksiyon oyunudur.

Muhtemelen oyun prensibini popüler Flash oyunu “Raft Wars ”dan zaten biliyorsunuzdur. Oyunun bu versiyonunda ayrıca çizgi film karakterlerinden oluşan bir mürettebatı kontrol ediyor ve tenis topu topları ve diğer absürt silahlarla eğlenceli deniz savaşlarında birbirinize karşı yarışıyorsunuz. Oyunun amacı, tüm rakiplerinizi yaşam çubuklarını sıfıra indirerek veya onları tekneden vurarak yenmektir.

Nasıl oynanır

Nişan almak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Dürbün düğmesi size daha iyi bir genel bakış sağlar. Noktalı çizgi size merminizin yörüngesini gösterir. İyi bir gözünüz olduğunu kanıtlayın, nişan alın ve topunuzu zaman sınırı içinde ateşleyin. Daha sonra düşman mürettebatının ateşine dayanmak zorundasınız.

Sıra size geldiğinde, atıcılarınız arasında geçiş yapmak için iki oklu düğmeyi kullanabilir ve ayak sembollü düğmeyi kullanarak konumlarını değiştirebilirsiniz.

Düşman korsanları dize getirmek için boks eldiveni veya roket gibi çeşitli özel mermileri de kullanabilirsiniz.

Gerçek denizciler için ipuçları ve püf noktaları

  • Zaman zaman saldırganların salının üzerinde dinamit dolu bir balon belirir. Balonu vurmayı başarırsanız, patlayıcı yük düşmanlarınızın üzerine düşecek ve etrafa çok fazla hasar verecektir.
  • Atışlarınızı önce arkadaki veya ortadaki düşmana yöneltin, o zaman merminizin sekip başka bir düşmana isabet etme şansı daha yüksektir.
  • Siperinize çok fazla güvenmeyin, çünkü arada sırada aç bir köpekbalığı yanınızdan yüzerek geçer ve geminin bazı kısımlarını yok eder.

Mürettebatınızı geliştirin

Kazandığınız her savaş için, mürettebatınız için yükseltmeler satın almak için kullanabileceğiniz altın paralar alacaksınız. Örneğin zehirli veya alevli tenis topları fırlatan yeni silahların kilidini açın veya güçlendirmelerinizi şarj edin. Ayrıca mağazada benzersiz bir komik görünüme sahip 24 komik karakterin kilidini açabilirsiniz.

Açık denizlerde daha fazla zorluk

Blind Boat Shooting Master'ı sevdiyseniz, neden gerçek bir klasik oynayıp Kizgin Penguenler de penguenleri buz kütlelerinden vurmayasınız?

Nişancılığınızı kanıtlayın ve tüm düşmanları batırın! KralOyun'da Blind Boat Shooting Master oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Blind Boat Shooting Master

Blind Boat Shooting Master