Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Bubble Letters

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Words Match
0+
Guess It
0+
Crossword Island
0+
Words of Wonders
0+
Word Search
0+
Word Swipe
0+
Daily Code Words
0+
Wordle
0+
Circus Words
0+
Zoo Trivia
0+
QuizzLand Lite
12+
Microsoft Ultimate Word Games
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Kelime Oyunları
  4. Bubble Letters

Bubble Letters - Kelimeleri bulun!

Bubble Letters, kelime dağarcığınızı eğlenceli bir şekilde geliştirebileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunudur. Amaç, kelimeleri oluşturmak için verilen harfleri birleştirmektir.

Oyun prensibini muhtemelen "Wordscapes" uygulamasından zaten biliyorsunuzdur. Oyunun bu versiyonunda, tıpkı bir bulmacada olduğu gibi, ızgarayı eşleşen kelimelerle doldurmanız gerekiyor. Bunu yapmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanarak yuvarlak baloncuktaki harfleri tek tek birleştirin ve kelimeleri oluşturun. Bunu yapmak için, aradığınız kelimede göründükleri sırayla harften harfe bir çizgi çizin.

Bulduğunuz her kelime için, puanınız için puan alacaksınız. Bir seviyedeki tüm kelimeleri bulduğunuzda, bir sonraki bulmacanın kilidini açarsınız ve ödül olarak mücevher alırsınız. Mücevherleri, takıldığınızda size yardımcı olacak iki güçlendirici için yeni şarjlar satın almak için kullanabilirsiniz. Çekiç, ızgarada seçtiğiniz bir harfi ortaya çıkarır, ampul ise size rastgele bir harf gösterir.

Günlük görevleri tamamlayın ve renkli çiçek motifleriyle yazlık arka planların kilidini açın. Kelime bilginizi test edin ve liderlik tablosunda bir yer edinin!

Zeki KibaGames için daha fazla kelime arama oyunu

Bubble Letters'ı sevdiyseniz, neden Words of Wonders'da zorlu harf bulmacalarını çözmeyi denemiyorsunuz?

Kelimeleri oluşturmak için harfleri birleştirin ve bulmaca tablosunu doldurun! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Bubble Letters oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Bubble Letters

Bubble Letters

Üye Yorumları