Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Words Match

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Words Match
0+
Guess It
0+
Crossword Island
0+
Words of Wonders
0+
Word Search
0+
Word Swipe
0+
Daily Code Words
0+
Wordle
0+
Circus Words
0+
Zoo Trivia
0+
QuizzLand Lite
12+
Microsoft Ultimate Word Games
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Kelime Oyunları
  4. Words Match

Words Match - Kelime dağarcığınızı geliştirin!

Words Match, Scrabble'a benzer şekilde, seviye hedeflerine ulaşmak için verilen harflerden kelimeler oluşturmanız gereken eğitici bir kelime oyunudur.

Kelimeleri oluşturmak için oyun alanındaki harflere tıklamak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Her harf alanını yalnızca bir kez kullanabilirsiniz. Bir harfi geri koymak istiyorsanız, çubukta üzerine tıklamanız yeterlidir.

Tüm sözlüğü aklınızda tuttuğunuzu kanıtlayın ve kullandığınız her harf için puan ve para kazanın. Ayrıca her seviyede sınırlı sayıda hamle ile ulaşmanız gereken bir hedef vardır.

Seviyeler boyunca ilerleyin ve özellikle uzun kelimeler yazarak geniş kelime dağarcığınızı gösterin, bunun için bomba güçlendirmeleri alacaksınız. Bölgedeki tüm harfleri yok etmek ve yenilerini almak için bombalara tıklayın. Altın harfleri bir kelimeye yerleştirmeyi başarırsanız, bonus paralar alacaksınız.

Ödülünüzü harflerin değerini artırmak için kullanın ve ardından daha fazla para kazanmak için onları kelimelere yerleştirin.

İpucu: Puanınızı en üst düzeye çıkarmak için önce sesli harfler gibi sık kullanılan harfleri geliştirin.

Kelime dağarcığınızı genişletmek için daha fazla zeka oyunu

Words Match'i beğendiyseniz, neden Kelime Bulmaca Klasik oynamıyorsunuz ve tıpkı popüler "Word Search - Word Puzzle Game" uygulamasında olduğu gibi harflerden oluşan bir ızgaraya gizlenmiş kelimeleri bulmuyorsunuz!

Kelime dağarcığınızın ne kadar büyük olduğunu gösterin ve verilen harflerden kelimeleri bir araya getirin! KralOyun'da Word Match'i şimdi ücretsiz oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Words Match

Words Match
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat