Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Cute Cat Town

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Eco Recycler
0+
Cute Cat Town
0+
Merge Towns
0+
Idle Mole Empire
0+
Jelly Merger
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Cute Cat Town

Cut Cat Town - Bırakın kediler çorba pişirsin!

Cute Cat Town, kedilerle çorba pişirebileceğiniz ve koca bir kasaba inşa edebileceğiniz sevimli bir boşta kalma simülatörüdür!

Popüler "Cats & Soup" uygulamasına dayanan bu çevrimiçi oyunda tüylü dostlarınız tahta kaşık kullanıyor! Para, enerji ve elmas kazanmak için kediciklerin büyük bir tencerede çorba pişirmesine izin verin. Oyun paranızı toplamak için ekranın altında beliren dolu çorba tabaklarına tıklayın. Bir sonraki seviyede, basit et suyu ile sınırlı kalmayacaksınız, aynı zamanda kedilerin sebzeleri doğramasını ve daha fazla çorba çeşidinin kilidini açmasını sağlayacaksınız.

Kazandıklarınızla açıklıktaki mutfağınızı daha iyi donatabilir ve kedilerin daha da iyi yahniler pişireceği veya yemekleri otomatik olarak satacağı sihirli tapınak veya kaplumbağa evi gibi yeni binalar inşa edebilirsiniz. Bu şekilde, yavaş yavaş tam bir kedi kasabası yaratacaksınız - Cute Cat Town! Binaları yükseltin, yiyecek üretiminizi artırın ve sayısız görevi tamamlayın.

İpucu Mini oyunda ödüller kazanmak için kedi maması kutusuna tıklayın. Örneğin, gökten düşen mümkün olduğunca çok kedi maması kutusuna tıklayın.

Sevimli hayvanlarla daha eğlenceli tıklama oyunları

Cute Cat Town'ı sevdiyseniz, neden Idle Pet Business oynamıyor ve kendi evcil hayvan dükkanınızı yaratmıyorsunuz!

Bırakın yavru kediler sevimli manga grafikleriyle sizin için yemek pişirsin ve KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Cute Cat Town oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Cute Cat Town

  • Oynanma sayısı: 0
  • Yayın tarihi: 22.|10.|2023
  • Publisher: GameDistribution (1562)
  • Üretici: YAD (13)
Cute Cat Town

Üye Yorumları