Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Fox Coin Match

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Fox Coin Match
0+
Hero Tower Wars
12+
Solitaire Match
0+
2048: X2 Legend
0+
Number Line Match
0+
BFF Math Class
0+
Polar Bear Merge
0+
X2 Solitaire Merge: 2048 Cards
0+
Number Jelly Pop
0+
Battle Chess: Puzzle
6+
Master Of Numbers
0+
Bunny Hop Puzzle
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Çocuk
  3. Matematik
  4. Fox Coin Match

Fox Coin Match - Japon yeni paralarını birleştirin!

Fox Coin Match, daha yüksek meblağlar elde etmek için Japon para birimi yenleri ustalıkla birleştirdiğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Japon folklorunda kurnazlığı ve sihirli yetenekleriyle tanınan "Kitsune" adlı zeki bir tilkiye yardım edin. Göreviniz, madeni paraları ve banknotları akıllıca birleştirmek ve oyun alanının tepesine ulaşmadan önce onları daha yüksek toplamlara eklemektir. Çok sayıda tur boyunca oynayın, tilki için 1000 yenlik banknotları toplayın ve yeni bir yüksek skor belirleyin!

En üstteki parayı altı sütun arasında ileri geri hareket ettirmek için bir fare tıklaması veya dokunmatik ekran hareketi kullanın ve bir sonraki en yüksek tutarda birleştirmek için aynı miktarda parayı üst üste koyun. Beş adet 10 yenlik madeni para 50 yenlik madeni para, iki adet 50 yenlik madeni para 100 yenlik madeni para yapar ve bu şekilde siz gıpta edilen 1000 yenlik banknota ulaşana kadar devam eder. Bu otomatik olarak oyun alanından kaybolur ve çevredeki tüm madeni paraların değerini artırır.
Ancak uyanık olun! Oyunun ilerleyen bölümlerinde, Yōkai iblisleri grubundan başka yaratıklar da oyun alanında belirir. Bunlar, sadece yanlarında 1000 yenlik bir banknot oluşturarak uzaklaştırabileceğiniz "Tanuki" adı verilen kurnaz rakunlardır.

Her turda, emrinizde iki hamle vardır, bu hamlelerden biri yalnızca bozuk para birleştirilmezse kullanılır. Hamleler kullanıldığında, yeni bir madeni para sırası alttan yukarı doğru hareket eder. Bir jeton oyun alanının en üst çizgisine ulaştığında oyun sona erer.

Fox Coin Match'te çok sayıda puan toplamak için hamlelerinizi öngörülü bir şekilde planlamanız ve stratejik düşünmeniz gerekir. Yüksek puan listesinin en üstüne tırmanmak için kitsune tilkisinin bilgeliğine sahip olduğunuzu gösterin!

Japon temalı daha heyecan verici birleştirme oyunları

Fox Coin Match'i beğendiyseniz, neden Watermelon Suika Game oynamıyorsunuz?

Paraları ustalıkla sıralayın ve mümkün olduğunca çok puan toplayın! KralOyun'da şimdi ücretsiz olarak Fox Coin Match oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Fox Coin Match

Fox Coin Match

Üye Yorumları