Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Giant Sushi Merge Master

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Merge World
0+
Crush All
0+
Merge Fruit Time
0+
Hippo Supermarket
0+
Watermelon Suika Game
0+
Soccer Merge
0+
2048: X2 Legend
0+
Merge Towns
0+
Number Jelly Pop
0+
Jelly Merger
0+
Royal Ranch Merge & Collect
0+
Wood Dice Merge
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Birleştirme
  3. Merge
  4. Giant Sushi Merge Master

Giant Sushi Merge Master - Suşi rulolarını birleştirin!

Giant Sushi Merge Master, aynı suşi rulolarını daha büyük olanlarla birleştirmeniz gereken bir mutfak beceri oyunudur.

Oyun prensibi size popüler Japon bulmaca video oyunu "Suika Game "den tanıdık gelecektir. Ancak oyunun bu versiyonunda meyveleri değil, pirinç, nori yosunu ve çiğ balıktan oluşan popüler ruloları birleştiriyorsunuz.

Bir suşi ustası olun ve nigirileri, makileri ve Kaliforniya rulolarını oyun alanına bırakmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. İki aynı suşi rulosu birbirine değdiğinde, birleşerek daha büyük bir rulo haline gelirler. Oyun alanının alt kısmında, hangi suşi rulolarının hangisiyle birleştiğini görebilirsiniz. Avokado maki'yi somonlu içten dışa sake ruloları oluşturmak için birleştirin ve ebi-nigiri oluşturmak için birleştirin.

Suşiler çok fazla yığılırsa, oyun alanında noktalı bir çizgi belirir. Bu çizgi geçilirse oyun sona erer. Oyunun fizik kurallarını akıllıca kullanın ve diğer suşi rulolarını doğru yere itin. Güçlendiriciler size ek bir avantaj sağlayabilir. Bunları seçtiğiniz bir suşiye uygulayın ve onu bir adım büyütün veya küçültün ya da oyun alanından silin.

Birleştirerek puan toplayın ve yüksek puana giden yolu birleştirin!

Popüler Suika oyun prensibi ile daha fazla birleştirme oyunu

Giant Sushi Merge Master'nı beğendiyseniz, neden orijinal Birleştirme Oyunu'ndaki gibi meyveleri birleştirip Merge Fruit Time veya Watermelon Suika Game oynamıyorsunuz?

Suşi rulolarını birleştirin ve yüksek skora giden yolda istifleyin! Giant Sushi Merge Master'nı şimdi KralOyun'da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Giant Sushi Merge Master

Giant Sushi Merge Master

Üye Yorumları