Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Home Island

12 yıldan itibaren onaylandı

Benzer Oyunlar

Food Card Sort
0+
Tap Away
0+
Bubbly Lab
0+
Home Island
12+
Classic Mine Sweeper
0+
Cat Sorter Puzzle
0+
Screw Puzzle
0+
Balloons And Scissors
0+
Draw To Smash!
6+
Nuts & Bolts Puzzle
0+
Color Sort Puzzle
0+
Home Pin 2: Family Adventure
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Bulmaca
  4. Home Island

Home Island - Adada hayatta kalın!

Home Island, gemi kazazedesi bir anne ve kızına yardım etmek için çubukları ustalıkla kaldırmanız gereken kapsamlı bir bulmaca oyunudur.

Muhtemelen oyun prensibini "Home Island Pin." oyununun popüler uygulamasından zaten biliyorsunuzdur: Aile Bulmacası" uygulamasından biliyorsunuzdur. Bu çevrimiçi versiyonda, altın iğneleri doğru sırada çıkarmak ve küçük aile için bir adada yeni bir ev oluşturmak için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın.

Açık denizlerde talihsizlik

Gökyüzünden şimşekler çakıyor, dalgalar çarpıyor ve sonunda olan oluyor - ailenin içinde bulunduğu tekne batıyor ve sadece anne ile kızı kendilerini kurtarabiliyor. Şimdi onlara yardım etmek için hayatta kalma becerilerinize ihtiyaç var: "Pimi çek" prensibine göre zorlu bulmacaları çözün ve iki kazazedenin tropik bir adanın sahiline ulaşmasına yardımcı olun. Ancak orada bile, pimleri akıllıca çıkararak çözmeniz gereken tehlikeler ve zorluklar pusuda bekliyor.

Onlara yiyecek ve barınak sağlayın ve bulmacada gizlenmiş olabilecek bomba ve lav gibi tehlikeli nesnelere dikkat edin. Hamlelerinizi öngörü ve mantıkla planlayın ve tüm tehlikeleri ustalıkla ortadan kaldırın. Çubukları yanlış sırayla çekerseniz, anne ve çocuk yaralanabilir - o zaman seviyeyi tekrar oynamak zorunda kalırsınız.

Adadaki evinizi tasarlayın

Seviyeleri başarıyla tamamlamak size altın para kazandırır, bu altın paraları gelirinizi artırmak için derme çatma kampınızın alanlarını yükseltmek için kullanabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde, küçük kızı rahatlatmak için sevimli oyuncaklar toplayın ve yumurtalardan sevimli evcil hayvanlar çıkarın. Çorak konaklama yerini bir ada cennetine dönüştürün ve yüklerinizin hayatta kalmasını sağlayın!

Heyecan verici hikayelerle daha fazla zeka oyunu

Home Island'ı beğendiyseniz, neden Home Pin 2: Family Adventure oynayarak bekar bir annenin yeni bir ev inşa etmesine yardım etmiyorsunuz?

Altın çubukları çıkarın ve gemi kazazedesi aileyi kurtarın! Home Island oyununu şimdi KralOyun'da ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Home Island

Home Island