Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Honey Pickers

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

City Builder 2
0+
Tower Defenders
12+
Horse Champs
0+
Crush All
0+
Life Clicker
6+
Craft Drill
0+
Hamster Apartment
0+
Idle Medieval Kingdom
6+
Clash Rider: Clicker Tycoon
12+
GPU Mining
0+
Farming Life
0+
Idle Arks: Sail And Build 2
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Idle ve Clicker
  4. Honey Pickers

Honey Pickers - tatlı nektar kazanın!

Honey Pickers, çiçek toplayabileceğiniz, bal yapabileceğiniz ve arılara yatırım yapabileceğiniz eğlenceli bir tıklama oyunudur.

Meşgul arıların yardımıyla bal yapın! Çiçek toplayarak, onları satarak ve daha sonra nektar toplamanıza yardımcı olacak daha fazla arı kolonisi satın alarak arılara yardım edin.

Kontroller: Farenizle veya parmağınızla oynayın. Tahtadaki bir çiçek çayırına gidin ve orada durun, böylece karakteriniz çiçekleri toplamaya başlayabilir. Orakla tıklayarak çiçekleri biçin ve tatlı sıvıyı bir şişede toplayın.

Kazandığınız parayla orağınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca sırtınızda taşıdığınız şişenin boyutunu artırın, böylece daha büyük bir miktar taşıyabilirsiniz. Ayrıca bal hasadı için arılarınızı yükseltme olanağına da sahipsiniz. Bunu yapmak için, daha güçlü veya daha hızlı bir arı için bazı arıları kendiniz değiştirmeniz gerekecektir. Standart arıları da yükseltebilirsiniz.

Yeterince altın veya bal topladıysanız, bir feribotçuyu bir sonraki seviyeye götürebilirsiniz. Burada yeni bir çevre ve yeni bitki türleri bulacaksınız. Arılarınız sizinle kalacak ve daha uzaktaki yaprakları toplamanıza yardımcı olmaya devam edecek. Verimliliklerini artırırsanız, sürünüz bir sonraki çiçeklere koşacak ve size getirmek için bağımsız olarak bal toplayacaktır. Bu yüzden sarı-siyah böceklerle iyi geçinmenin karşılığını alırsınız.

Diğer ilginç boşta kalma oyunları

Honey Pickers'ı seviyorsanız, neden Idle Pet Business oynamıyorsunuz?

Ve şimdi tatlı lezzetler ve güzel kokulu çiçekler için gidin! KralOyun'da ücretsiz çevrimiçi Honey Pickers oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Honey Pickers

Honey Pickers

Üye Yorumları