Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Hotel Tycoon Empire

Tüm yaş grupları için onaylandı
Feedback

Benzer Oyunlar

Ice Cream Fever
0+
Hotel Manager
12+
Emily's New Beginning: Valentine's Edition
0+
Cooking Frenzy
0+
Cooking Live
0+
Cooking Chef Food Fever
0+
Papa's Donuteria
0+
Papa's Pastaria
0+
Paradise Island 2
12+
Papa's Pancakeria
0+
Hamburger Cooking Mania
0+
Max Mixed Cuisine
6+
Reklam
  1. Ana
  2. Strateji
  3. Restoran ve Otel
  4. Hotel Tycoon Empire

Hotel Tycoon Empire - kendi otel zincirinizi yönetin!

Hotel Tycoon Empire, tüm bir oteli inşa edebileceğiniz ve bina portföyünüzü tüm bir otel zincirine genişletebileceğiniz harika bir tıklama oyunudur.

Başarılı bir otel kralı olmadan önce küçük başlayın. İlk otelinizi inşa edin ve farenizi veya parmağınızı hızlıca tıklayarak veya tıklayarak ve basılı tutarak para kazanın. Ardından personelinizi, odalarınızı ve hizmetlerinizi yükseltin ve memnun otel müşterilerinden para kazanın.

Her gece ve restoranda yemek, spor salonu veya spa'nın memnun kullanıcıları gibi size para kazandırır. Yakında yeni personel kiralayın ve kayak kursu veya gezi turları gibi yeni teklifleri değerlendirin. Ancak size para kazandıran yalnızca eğlence, konaklama ve tıklama değildir. Tüm bu faaliyetlerden elde edilen pasif gelir, yatırım kapsamınızı da genişletir. Yakında yeni oteller, kafeler ve restoranlarla genişlemek için yeterli paranız olacak. Çocuklarınız oyalanırken misafirleriniz havuzda bir tur atmak veya bir masajla rahatlamak mı istiyor? Hiç sorun değil, bir Hotel Tycoon olarak tüm operasyonları yönetmede ve iş modelinizi daha da genişletmede iyi olacaksınız.

Bu yeni, heyecan verici iş simülasyonu oyununda şimdi kendi otellerinizi yönetin ve Kraloyun'te Hotel Tycoon Empire'ı ücretsiz çevrimiçi oynayın!

Oyun hakkında bilgi:

Hotel Tycoon Empire

Hotel Tycoon Empire