Anzeige
Anzeige
Anzeige
Reklam

Nine Men's Morris

Tüm yaş grupları için onaylandı

Benzer Oyunlar

Chess For Free
12+
Nine Men's Morris
0+
Hotel Manager
12+
Billion Marble
0+
Carrom Hero
6+
Checkers RPG: Online PvP Battle
6+
Solitaire Chess
0+
Ludo Fever
0+
RoyalDice
16+
Domino Battle
0+
GamePoint Bingo
16+
Chess Move 2
0+
Reklam
  1. Ana
  2. Zeka
  3. Masa Oyunları
  4. Nine Men's Morris

Nine Men's Morris - Klasik masa oyununu oynayın!

Popüler masa oyununun çevrimiçi Nine Men's Morris versiyonunda amacınız rakibinizi yenmek için mümkün olduğunca çok değirmeni kapatmaktır.

"Nine Men's Morris", en eski şekli antik Roma'da bilinen en ünlü masa oyunlarından biridir. Günümüzde oyun, yan merkezleri düz çizgilerle birbirine bağlanmış, iç içe üç kareden oluşan bir oyun alanında oynanmaktadır.

Başlangıçta her iki oyuncu da her biri farklı renkte dokuz taş alır. Oyunun yerleştirme aşamasında, taşları iki düz çizginin tüm kesişme noktalarına yerleştirebilirsiniz. Taşları yerleştirmek için fareyi veya dokunmatik ekranı kullanın. Siz bir taş yerleştirdikten sonra sıra rakibinize geçer. Tüm taşlar oyun alanında olduğunda, sırayla bir taşı bitişikteki boş bir alana taşıyabileceğiniz hamle aşaması başlar.

Tüm aşamalarda amaç bir değirmeni kapatmaktır. Bunu yapmak için, aynı renkteki üç taş yan yana bir çizgi halinde olmalıdır. Bir değirmen oluşturmayı başarırsanız, rakibinizin taşlarından birini kaldırabilirsiniz.

Bir oyuncunun tahtada sadece üç taşı kalmışsa, yeni konum boş olduğu sürece bunları serbestçe hareket ettirebilir. Rakibinizin üç taştan daha az taşı varsa veya artık hiç taş hareket ettiremiyorsa oyunu kazanırsınız.

Nine Men's Morris'te heyecan verici düellolarda arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı yarışın ve stratejik becerilerinizi kanıtlayın!

Rahat bir oyun gecesi için daha fazla masa oyunu

Nine Men's Morris'i beğendiyseniz, neden Checkers Legend ile başka bir klasiği denemiyorsunuz ve bir tur "Dama" oynamıyorsunuz?

Rakiplerinizi alt edin ve Nine Men's Morris şampiyonu olun! KralOyun'da Nine Men's Morris oyununu şimdi ücretsiz oyna!

Oyun hakkında bilgi:

Nine Men's Morris

Nine Men's Morris
Lütfen dikkat: Mobil sürüme geçin
Sitemizdeki oyunlar en iyi mobil cihazlarda mobil görünümde oynanır. Bu şekilde çalışır:
Notu kapat